doxa papaxristou anagnostou
hotel pelagos papakonstantinou anagnostou negroponte resort
1ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 3 3 0 0 8 1 0 9
ΑΟ ΩΡΕΩΝ 3 2 0 1 10 4 0 6
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 3 1 0 2 3 6 0 3
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ 3 0 0 3 1 11 0 0
2ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 3 2 1 0 7 0 0 7
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 3 2 1 0 5 1 0 7
ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ 3 1 0 2 2 5 0 3
3ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 3 1 2 0 6 4 0 5
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 3 1 2 0 6 5 0 5
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 3 0 0 3 4 8 0 0
4ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 3 2 1 0 7 3 0 7
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 3 2 0 1 8 3 0 6
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 3 1 1 1 4 6 0 4
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 3 0 0 3 2 9 0 0
5ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 2 2 0 0 7 0 0 6
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 1 0 1 2 3 0 3
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ 2 0 0 2 0 6 0 0
6ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 2 1 1 0 4 1 0 4
ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ 2 0 2 0 2 2 0 2
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ 2 0 1 1 1 4 0 1
7ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 3 3 0 0 8 1 0 9
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 3 2 0 1 9 5 0 6
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ 3 0 1 2 4 7 0 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ* 3 0 1 2 2 10 0 1
8ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 3 2 1 0 8 2 0 7
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ "Ο ΑΠΟΛΛΩΝ" 3 2 0 1 6 3 0 6
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 0 2 1 5 9 0 2
9ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3 3 0 0 9 1 0 9
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 3 2 0 1 7 3 0 6
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ* 3 0 0 3 0 12 0 0
10ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 3 3 0 0 11 1 0 9
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. 3 2 0 1 6 3 0 6
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 3 1 0 2 5 7 0 3
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3 0 0 3 1 12 0 0
11ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 3 3 0 0 9 0 0 9
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 3 2 0 1 4 3 0 6
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 3 1 0 2 4 5 0 3
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 3 0 0 3 0 9 0 0
12ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 3 2 1 0 7 1 0 7
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 3 2 0 1 9 3 0 6
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 3 1 1 1 7 5 0 4
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3 0 0 3 1 15 0 0
13ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 2 1 1 0 4 3 0 4
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ 2 0 2 0 3 3 0 2
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 2 0 1 1 4 5 0 1
14ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 2 2 0 0 4 0 0 6
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 2 0 1 1 2 3 0 1
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 2 0 1 1 2 5 0 1
15ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 2 2 0 0 7 1 0 6
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 2 1 0 1 4 5 0 3
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 2 0 0 2 2 7 0 0
16ος όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ 2 1 1 0 4 1 0 4
ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2 1 0 1 3 3 0 3
ΚΥΜΗ 2 0 1 1 1 4 2 -1