jpelectric logo malboro tzanis apollon
Βαθμολογία περιόδου 2010-2011
Α1 Κατηγορία
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΚΥΜΗ 30 25 3 2 72 12 0 78
ΔΡΟΣΙΑ 30 25 2 3 58 22 0 77
ΚΡΙΕΖΑ 30 15 5 10 48 39 0 50
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 30 15 5 10 58 42 0 50
ΑΡΤΑΚΗ 30 14 7 9 41 33 0 49
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 30 13 8 9 36 32 0 47
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ 30 12 6 12 40 41 0 42
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 30 10 7 13 33 42 0 37
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 30 10 6 14 39 36 0 36
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ 30 10 4 16 35 53 0 34
ΑΥΛΩΝΑΡΙ 30 8 7 15 33 42 0 31
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. 30 8 7 15 26 44 0 31
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 30 11 3 16 30 45 6 30
ΩΡΕΟΙ 30 8 6 16 30 43 0 30
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 30 8 4 18 38 56 0 28
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 30 6 4 20 26 61 0 22

Α2 Κατηγόρία 1ος Όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΚΑΣΤΕΛΛΑ 26 18 5 3 57 23 0 59
ΙΣΤΙΑΙΑ 26 16 8 2 57 16 0 56
ΚΑΘΕΝΟΙ 26 15 6 5 54 35 0 51
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 26 12 7 7 53 30 0 43
ΣΚΕΠΑΣΤΗ 26 12 5 9 35 33 0 41
ΠΙΣΣΩΝΑΣ 26 10 7 9 47 38 0 37
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 26 9 8 9 36 47 0 35
ΕΝΩΣΗ ΔΙΡΦΥΩΝ 26 7 10 9 35 33 0 31
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ 26 7 8 11 40 41 0 29
ΑΙΔΗΨΟΣ 26 9 2 15 33 47 0 29
ΑΤΤΑΛΗ 26 7 6 13 28 37 0 27
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 26 6 5 15 30 67 0 23
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 26 6 4 16 26 52 0 22
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ 26 3 9 14 23 55 0 18
Α2 Κατηγόρία 2ος Όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΛΑΤΣΑΤΑ 26 20 4 2 67 18 0 64
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 26 18 5 3 55 30 0 59
ΣΚΥΡΟΣ 26 14 2 10 49 34 0 44
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ 26 12 5 9 46 29 0 41
ΔΥΣΤΟΣ 26 10 9 7 40 32 0 39
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 26 11 6 9 33 28 0 39
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 26 10 4 12 26 28 0 34
ΚΑΡΥΣΤΟΣ 26 8 10 8 41 47 0 34
ΑΥΛΙΔΑ 26 10 4 12 48 50 0 34
ΜΑΡΜΑΡΙ 26 8 5 13 26 46 0 29
ΠΑΟΚ 26 8 5 13 33 48 0 29
ΚΟΣΚΙΝΑ 26 7 6 13 39 54 0 27
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ 26 5 5 16 23 47 0 20
ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 26 4 4 18 27 62 0 16

Β Κατηγόρία 1ος Όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 26 21 1 4 80 20 0 64
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 26 17 3 6 64 24 0 54
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ 26 14 5 7 50 24 0 47
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 26 10 11 5 34 28 0 41
ΕΡΑΠΟΣ 26 12 4 10 41 31 0 40
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ 26 12 4 10 45 39 0 40
ΚΗΡΙΝΘΟΣ 26 11 3 12 54 57 0 36
ΕΡΜΗΛΙΟΣ 26 10 5 11 41 34 0 35
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ 26 10 4 12 40 44 0 34
ΑΓΙΟΣ 26 10 4 12 39 55 0 34
ΑΟ ΠΑΠΑΔΩΝ 26 9 4 13 36 44 0 31
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ 26 8 5 13 37 58 0 29
ΚΑΜΑΡΙΑ 26 7 7 12 26 41 0 28
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 26 0 2 24 15 103 0 2
Β Κατηγόρία 2ος Όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 26 21 3 2 64 19 0 66
ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΑΝΤΕΙΧΙ 26 20 3 3 76 24 0 63
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ 26 17 6 3 56 16 0 57
ΖΑΡΗΤΡΑ 26 13 4 9 68 43 0 43
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 26 14 1 11 55 62 0 43
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ 26 13 3 10 48 36 0 42
ΤΡΑΧΗΛΙ 26 12 5 9 60 43 0 41
ΑΝΔΡΟΝΙΑΝΟΙ 26 10 4 12 42 53 0 34
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ 26 9 7 10 42 56 0 34
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ 26 10 4 12 35 45 5 29
ΚΑΜΑΡΕΣ 26 8 3 15 30 54 0 27
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 26 5 3 18 23 57 2 16
ΕΦΗΒΟΣ ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ 26 4 1 21 26 75 2 11
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 26 1 3 22 16 58 0 6

Γ Κατηγόρία 1ος Όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ 18 14 1 3 59 12 0 43
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 18 14 1 3 44 16 2 41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ 18 13 1 4 54 15 0 40
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 18 10 3 5 40 20 0 33
ΒΟΥΤΑΣ 18 9 4 5 46 25 0 31
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 18 8 1 9 32 41 0 25
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΤΟΧΙΟΥ 18 6 3 9 24 33 0 21
ΠΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 18 5 2 11 23 56 0 17
ΦΕ ΑΙΔΗΨΟΥ 17 2 0 15 13 51 0 6
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ 17 0 0 17 5 71 6 -6
Γ Κατηγόρία 2ος Όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΙΓΑΙΟ ΑΧΛΑΔΕΡΗΣ 18 14 1 3 39 12 0 43
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ 18 13 1 4 34 24 0 40
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ 18 12 2 4 40 14 0 38
ΛΗΛΑΣ ΜΙΣΤΡΟΥ 18 12 0 6 39 25 0 36
ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18 9 3 6 24 17 0 30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ 18 5 3 10 19 35 0 18
ΜΕΤΟΧΙ ΔΙΡΦΥΩΝ 18 4 3 11 20 41 0 15
ΟΚΤΩΝΙΑ 18 4 2 12 23 38 0 14
ΚΑΝΗΘΟΣ 18 3 4 11 16 25 0 13
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 18 3 3 12 11 34 0 12

Νέων ΕΠΣΕ 1ος Όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΛΚΙΜΟΣ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 6 5 0 1 12 3 0 15
ΑΡΤΑΚΗ ΝΕΟΙ 6 4 0 2 10 5 0 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΝΕΟΙ 6 2 0 4 3 11 0 6
ΠΡΟΚΟΠΙ/ΠΗΛΙ 6 1 0 5 4 10 0 3
Νέων ΕΠΣΕ 2ος Όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ/ΕΥΒΟΪΚΟΣ 10 7 1 2 27 7 0 22
ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ / ΑΕΧ 10 6 3 1 20 7 0 21
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΝΕΟΙ 10 6 1 3 29 12 0 19
ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΕΟΙ 10 5 3 2 29 13 0 18
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ / ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ. 10 1 1 8 7 35 0 4
ΑΕΤΟΙ ΔΙΡΦΥΩΝ / ΠΙΣΣΩΝΑΣ 10 0 1 9 8 46 0 1
Νέων ΕΠΣΕ 3ος Όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΝΕΟΙ 10 9 1 0 36 7 0 28
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΝΕΟΙ 10 7 2 1 27 6 0 23
ΔΡΟΣΙΑ ΝΕΟΙ 10 5 0 5 16 20 0 15
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΝΕΟΙ 10 4 1 5 12 17 0 13
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΝΕΟΙ 10 2 2 6 13 20 0 8
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. ΝΕΟΙ 10 0 0 10 4 38 0 0
Νέων ΕΠΣΕ 4ος Όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 8 6 1 1 25 7 0 19
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟΙ 8 6 0 2 25 12 0 18
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ / ΕΦΗΒΟΣ 8 5 1 2 22 15 0 16
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ/ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ 8 1 0 7 6 26 0 3
ΚΥΜΗ ΝΕΟΙ 8 1 0 7 9 27 0 3

Παίδων ΕΠΣΕ 1ος Όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 8 6 1 1 34 9 0 19
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ 8 6 1 1 28 6 0 19
ΙΣΤΙΑΙΑ / ΛΙΧΑΔΑ 8 4 0 4 18 29 0 12
ΩΡΕΟΙ ΠΑΙΔΕΣ 8 2 1 5 14 29 0 7
ΦΕΑ / ΑΙΔΗΨΟΣ 8 0 1 7 7 28 0 1
Παίδων ΕΠΣΕ 2ος Όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΛΚΙΜΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 8 6 1 1 32 11 0 19
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΠΑΙΔΕΣ 8 5 1 2 18 14 0 16
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ/ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΠΑΙΔΕ 8 2 3 3 12 16 0 9
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 8 2 3 3 10 14 0 9
ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΑΙΔΕΣ 8 1 0 7 13 30 0 3
Παίδων ΕΠΣΕ 3ος Όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 8 6 0 2 17 7 0 18
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 8 5 0 3 10 9 0 15
ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΑΙΔΕΣ 8 3 2 3 14 12 0 11
ΔΡΟΣΙΑ ΠΑΙΔΕΣ 8 2 3 3 11 13 0 9
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 8 1 1 6 5 16 0 4
Παίδων ΕΠΣΕ 4ος Όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 8 8 0 0 54 4 0 24
ΑΚΑΔΗΜΙΑ / ΕΡΕΤΡΙΑ ΠΑΙΔΕΣ 8 5 1 2 21 15 0 16
ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 8 3 1 4 21 20 0 10
ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 8 3 0 5 12 34 0 9
ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 8 0 0 8 0 35 0 0

Παμπαίδων ΕΠΣΕ
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΠΑΜ 8 7 1 0 30 8 0 22
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 8 6 1 1 39 9 0 19
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔ 8 3 1 4 23 18 0 10
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔ 8 1 1 6 7 40 0 4
ΑΙΔΗΨΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 8 1 0 7 3 27 0 3
Παμπαίδων ΕΠΣΕ
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΛΚΙΜΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 8 8 0 0 53 12 0 24
ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 8 5 0 3 25 8 0 15
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΠΑΜΠ. 8 5 0 3 27 14 0 15
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 8 2 0 6 8 30 0 6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 8 0 0 8 10 59 0 0
Παμπαίδων ΕΠΣΕ 3ος Όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 8 6 2 0 25 5 0 20
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 8 5 1 2 16 9 0 16
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 8 4 2 2 13 10 0 14
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 8 1 1 6 12 25 0 4
ΑΛΑΤΣΑΤΑ/ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΠΑΜΠ. 8 1 0 7 8 25 0 3
Παμπαίδων ΕΠΣΕ 4ος Όμιλος
Ομάδα Αγώνες Ν Ι H Γκολ Υ Γκολ Κ Ποινή Βαθμολογία
ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 8 7 0 1 32 1 0 21
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 8 5 0 3 18 10 0 15
ΑΚΑΔ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΑΜ 8 4 1 3 15 8 0 13
ΚΥΜΗ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 8 2 2 4 9 21 0 8
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 8 0 1 7 4 38 0 1
hotel pelagos anagnostou anagnostou doxa akritidis advertsie