Connect with us

ΟΜΑΔΕΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Α Ερασιτεχνική ομάδες

ΘέσηΟμάδα
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

B Ερασιτεχνική ομάδες 1ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

B Ερασιτεχνική ομάδες 2ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

B Ερασιτεχνική ομάδες 3ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Γ Ερασιτεχνική ομάδες 1ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1
2
3
4ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ
5ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ
6
7Α.Σ ΑΓΔΙΝΩΝ

Γ Ερασιτεχνική ομάδες 2ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1
2
3ΑΣ ΡΟΜΑΙΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
4
5
6
7
8ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
9
10
11
12ΑΠΣ ΜΕΣΣΑΠΟΣ

Γ Ερασιτεχνική ομάδες 3ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1
2
3
4ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
5
6
7

ΥΠΟΔΟΜΕΣ

Κ-17

Κ-17 ομάδες

ΘέσηΟμάδα
1ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ Κ-17
2ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Κ-17
3ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ/ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ Κ-17
4ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ Κ-17
5ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ/Α.Ε ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κ-17
6ΑΠΚΟ ΔΡΟΔΙΑΣ Κ-17

Κ-16

Κ-16 ομάδες 1ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ/ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ Κ-16
2ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ Κ-16
3ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ Κ-16
4Α. Ε. ΙΣΤΙΑΙΑΣ Κ-16

Κ-16 ομάδες 2ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1Α.Ο. ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ Κ-16
2Α.Ο. ΑΥΛΙΔΑΣ/ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΣ ΑΑ Κ-16
3ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κ-16
4ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ Κ-16

Κ-16 ομάδες 3ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ Κ-16
2ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Κ-16
3ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ Κ-16

Κ-16 ομάδες 4ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ/ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ Κ-16
2ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ Κ-16
3ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ Κ-16
4ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ Κ-16

Κ-14

Κ-14 ομάδες 1ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ Κ-14
2ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ / ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ Κ-14
3ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Κ-14
4ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ Κ-14

Κ-14 ομάδες 2ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κ-14
2ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ/ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ Κ-14
3Α.Σ. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Α Κ-14
4ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 Κ-14
5ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ Κ-14
6ΠΑΒ ΞΗΡΟΠΟΛΗ / ΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Κ-14

Κ-14 ομάδες 3ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ Κ-14
2ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ Κ-14
3ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ Κ-14
4ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ Κ-14
5ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Κ-14
6Α.Σ. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Β Κ-14

Κ-14 ομάδες 4ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ Κ-14
2ΑΙΟΛΟΣ Κ-14
3ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ Κ-14
4ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Κ-14

Κ-12

Κ-12 ομάδες 1ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ Κ-12
2ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ/ ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ Κ-12
3ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ Κ-12
4ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ Κ-12
5ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Κ-12

Κ-12 ομάδες 2ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1Π.Α.Β. ΞΗΡΟΠΟΛΗΣ Κ-12
2Α.Σ. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Κ-12
3Α.Ο. ΚΑΝΗΘΟΣ Κ-12
4ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 ΓΕΝ2011 Κ-12
5ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ Κ-12
6Α.Ε. ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κ-12

Κ-12 ομάδες 3ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Κ-12
2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 ΓΕΝ2010 Κ-12
3Α.Ο.Φ. ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ Κ-12
4Α.Σ. ΕΡΜΗΛΙΟΣ Κ-12
5Α.Ε. ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ Κ-12
6ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ Κ-12

Κ-12 ομάδες 4ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1ΑΙΟΛΟΣ Κ-12
2ΑΟ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ Κ-12
3ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Κ-12
4ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Κ-12
5ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΣ Κ-12
6ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κ-12

Advertisement

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ