Connect with us

ΟΜΑΔΕΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Α Ερασιτεχνική ομάδες

ΘέσηΟμάδα
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

B Ερασιτεχνική ομάδες 1ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

B Ερασιτεχνική ομάδες 2ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

B Ερασιτεχνική ομάδες 3ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Γ Ερασιτεχνική ομάδες 1ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1
2
3
4ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ
5
6ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ
7Α.Σ ΑΓΔΙΝΩΝ

Γ Ερασιτεχνική ομάδες 2ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1
2
3ΑΣ ΡΟΜΑΙΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
4
5
6
7ΑΠΣ ΜΕΣΣΑΠΟΣ
8ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
9
10
11
12

Γ Ερασιτεχνική ομάδες 3ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1
2
3ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
4
5
6
7

ΥΠΟΔΟΜΕΣ

Κ-17

Κ-17 ομάδες

ΘέσηΟμάδα
1ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Κ-17
2ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ Κ-17
3ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ Κ-17
4ΑΠΚΟ ΔΡΟΔΙΑΣ Κ-17
5ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ/ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ Κ-17
6ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ/Α.Ε ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κ-17

Κ-16

Κ-16 ομάδες 1ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ Κ-16
2ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ/ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ Κ-16
3Α. Ε. ΙΣΤΙΑΙΑΣ Κ-16
4ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ Κ-16

Κ-16 ομάδες 2ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1Α.Ο. ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ Κ-16
2Α.Ο. ΑΥΛΙΔΑΣ/ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΣ ΑΑ Κ-16
3ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κ-16
4ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ Κ-16

Κ-16 ομάδες 3ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ Κ-16
2ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ Κ-16
3ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Κ-16

Κ-16 ομάδες 4ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ Κ-16
2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ/ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ Κ-16
3ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ Κ-16
4ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ Κ-16

Κ-14

Κ-14 ομάδες 1ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ / ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ Κ-14
2ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ Κ-14
3ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ Κ-14
4ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Κ-14

Κ-14 ομάδες 2ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ/ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ Κ-14
2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 Κ-14
3Α.Σ. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Α Κ-14
4ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κ-14
5ΠΑΒ ΞΗΡΟΠΟΛΗ / ΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Κ-14
6ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ Κ-14

Κ-14 ομάδες 3ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ Κ-14
2Α.Σ. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Β Κ-14
3ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ Κ-14
4ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ Κ-14
5ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ Κ-14
6ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Κ-14

Κ-14 ομάδες 4ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1ΑΙΟΛΟΣ Κ-14
2ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ Κ-14
3ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ Κ-14
4ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Κ-14

Κ-12

Κ-12 ομάδες 1ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ/ ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ Κ-12
2ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ Κ-12
3ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ Κ-12
4ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ Κ-12
5ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Κ-12

Κ-12 ομάδες 2ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1Α.Σ. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Κ-12
2Π.Α.Β. ΞΗΡΟΠΟΛΗΣ Κ-12
3Α.Ο. ΚΑΝΗΘΟΣ Κ-12
4Α.Ε. ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κ-12
5ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ Κ-12
6ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 ΓΕΝ2011 Κ-12

Κ-12 ομάδες 3ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Κ-12
2Α.Ο.Φ. ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ Κ-12
3Α.Ε. ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ Κ-12
4ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 ΓΕΝ2010 Κ-12
5ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ Κ-12
6Α.Σ. ΕΡΜΗΛΙΟΣ Κ-12

Κ-12 ομάδες 4ου ομίλου

ΘέσηΟμάδα
1ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Κ-12
2ΑΟ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ Κ-12
3ΑΙΟΛΟΣ Κ-12
4ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κ-12
5ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΣ Κ-12
6ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Κ-12

Advertisement

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ