Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αλλαγές αγώνων Πρωταθλήματος Υποδομών , 28/3/2024 15:50
Σας ενημερώνουμε για τις παρακάτω αλλαγές αγώνων πρωταθλήματος Yποδομών Κ16 «Εμμανουηλίδης Μιχάλης» -1ος Όμιλος (8η Αγωνιστική) ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝOΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ 30/03/2024 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΨΑΧΝΩΝ 13:30... περισσότερα...
Σας ενημερώνουμε για τις παρακάτω αλλαγές αγώνων πρωταθλήματος Yποδομών Κ16 «Εμμανουηλίδης Μιχάλης» -1ος Όμιλος (8η Αγωνιστική) ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝOΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ 30/03/2024 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΨΑΧΝΩΝ 13:30... περισσότερα...
Αλλαγές αγώνων Πρωταθλήματος Υποδομών (Ενημερωμένο), 28/3/2024 09:50
Σας ενημερώνουμε για τις παρακάτω αλλαγές αγώνων πρωταθλήματος Yποδομών Κ12 «Τσάλας Στέλιος» -6ος Όμιλος (10η Αγωνιστική) ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝOΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ/ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ Β 30/03/2024 Σχολής ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ 09:45 ... περισσότερα...
Σας ενημερώνουμε για τις παρακάτω αλλαγές αγώνων πρωταθλήματος Yποδομών Κ12 «Τσάλας Στέλιος» -6ος Όμιλος (10η Αγωνιστική) ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝOΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ/ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ Β 30/03/2024 Σχολής ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ 09:45 ... περισσότερα...
Αλλαγές αγώνων Πρωταθλήματος 30-31/03/2024, 27/3/2024 11:11
Σας ενημερώνουμε για τις παρακάτω αλλαγές στους αγώνες πρωταθλήματος Γ κατηγορίας Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία Αγώνες Κατάταξης -7ος Όμιλος (1η Αγωνιστική) ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝOΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΣ ΑΓΔΙΝΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 31/03/2024 ΒΑΣΙ... περισσότερα...
Σας ενημερώνουμε για τις παρακάτω αλλαγές στους αγώνες πρωταθλήματος Γ κατηγορίας Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία Αγώνες Κατάταξης -7ος Όμιλος (1η Αγωνιστική) ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝOΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΣ ΑΓΔΙΝΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 31/03/2024 ΒΑΣΙ... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Κυπέλλου Ερασιτεχνών "Χρήστος Φεφέκος"-Ζ΄(Ημιτελική) Φάση (1η φάση) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ | Αμαρύνθου | Τετάρτη | 27/03/24 | 16:30 | ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ. | 1-1 |
K-10 4ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
2. | ΠΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΥΛΙΔΑΣ - ΑΠΣ ΤΙΓΡΕΙΣ | Σχολής FAIRPLAY | Τετάρτη | 27/03/24 | 16:30 | ΠΟΓΚΑΣ Μ. |
Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
Α Κατηγορία (27η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | Σάββατο | 30/03/24 | 00:00 | |||
2. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ - ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑ | Ερέτριας | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ΣΙΑΠΛΙΑΟΥΡΑΣ Χ., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ Κ. | |
3. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | Μαντουδίου | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Α., ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α., ΔΟΥΚΑΣ Κ. | |
4. | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Σταυρού | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ., ΔΑΛΛΑΣ Κ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | |
5. | ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο | Αλιβερίου "Τσαρπάλειο" | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ΚΟΥΚΟΥΡΑ Χ., ΣΕΡΡΑΣ Π., ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ Α. | |
6. | ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | Νέας Λαμψάκου | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΤΣΑΚΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ Κ., ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ Α. | |
7. | ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ - ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | Μακρυκάπας | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΚΗΡΥΚΟΣ Ι., ΣΕΡΡΑΣ Π., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ. | |
8. | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | Καρύστου "Λουμίδειο" | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΠΟΓΚΑΣ Μ., ΔΑΛΛΑΣ Κ., ΝΕΓΡΗΣ Α. | |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 00:00 | |||
10. | ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ - ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ | Πολιτικών "Α.Σουλιώτης" | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΡΟΥΜΠΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Α. | |
11. | ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | Κηρίνθου | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Ι., ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α., ΠΑΥΛΙΔΗΣ Α. | |
12. | ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ενωσιακό | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΟΥ Μ., ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ Κ. | |
13. | ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ 2014 - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΟΣ | Αρτεμησίου | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΤΖΟΤΖΟΛΗΣ Κ., ΓΑΤΟΣ Δ., ΓΚΡΙΤΖΑΣ Δ. | |
14. | ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015 - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Αιδηψού | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΡΑΒΑ Ε. | |
15. | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | Καστέλλας | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ., ΡΟΥΜΠΗΣ Σ., ΓΙΔΑΡΗ Δ. | |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. - ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 00:00 | |||
17. | ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ - ΑΟ Ν. ΣΤΥΡΩΝ | Ζαράκων | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ΚΗΡΥΚΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ., ΤΖΟΤΖΟΛΗΣ Κ. | |
18. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ - ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | Μονοδρίου "Δ.Παπαναστασιου" | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ε., ΓΑΤΟΣ Δ. | |
19. | ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | Καλαμακίδη | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ΙΩΑΝΝΟΥ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ Α. | |
20. | ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ - ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ | Σκύρου | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ΝΤΟΥΡΑΣ Ε., ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ Σ., ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. | |
21. | ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ - ΜΙΑΟΥΛΗΣ | Αυλωναρίου "Ν.Κούκης" | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΚΟΥΚΟΥΡΑ Χ., ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ Ι., ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ Ι. | |
22. | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ - ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | Δύστου | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΗΣ Γ. | |
Αγώνες κατάταξης Γ΄Κατηγορίας-5ος όμιλος (3η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
23. | ΑΣ ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ | "Αλεξάνδρου" | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Δ., ΠΑΠΠΑΣ Α., ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ Α. | |
24. | ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ - ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛΙΟΥΡΑ | Κεχριών | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΣΙΑΠΛΙΑΟΥΡΑΣ Χ., ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | |
Αγώνες κατάταξης Γ΄Κατηγορίας-6ος όμιλος (3η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
25. | ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | Αγ. Λουκά | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ., ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ Π., ΝΕΓΡΗΣ Α. | |
26. | ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΚΡΙΕΖΩΝ ΑΟ | Αγ. Νικολάου | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΓΚΑΤΣΟΣ Κ., ΠΡΙΟΝΑΣ Δ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Α. | |
Αγώνες κατάταξης Γ΄Κατηγορίας-7ος όμιλος (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
27. | ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΕΡΑΠΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Αιδηψού | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ε. | |
28. | ΑΣ ΑΓΔΙΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 | Βασιλικών | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ε. | |
Κυπέλλου Ερασιτεχνών "Χρήστος Φεφέκος"-Ζ΄(Ημιτελική) Φάση (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
29. | Νικητής 7 - Νικητής 8 | Τετάρτη | 03/04/24 | 17:00 | |||
K-10 1ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
30. | ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ | Αιδηψού | Κυριακή | 31/03/24 | 10:00 | ΚΑΡΑΒΑ Ε. | |
31. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ - ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015 | Λίμνης | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α. | |
K-10 2ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
32. | ΑΠ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | Δημ. Στ. Ψαχνών | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ. | |
33. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 - ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | Δημ. Στ. Ψαχνών | Τετάρτη | 03/04/24 | 17:00 | ||
K-10 3ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
34. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 Β - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. | Δημ. Στ. Ψαχνών | Σάββατο | 30/03/24 | 10:00 | ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ Κ. | |
35. | ΑΠΣ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ | Καλαμακίδη | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ Κ. | |
K-10 4ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
36. | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΠΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΥΛΙΔΑΣ | Βούρκου-Δ.Σκούρα | Σάββατο | 30/03/24 | 11:00 | ΔΟΥΚΑΣ Κ. | |
37. | ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ Β - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Δροσιάς | Κυριακή | 31/03/24 | 09:30 | ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Α. | Αναβλήθηκε |
K-10 5ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
38. | Π.Α. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΞΗΡΟΠΟΛΗ - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΕΡΕΤΡΙΑΣ | Αγ. Νικολάου | Σάββατο | 30/03/24 | 11:00 | ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Α. | |
39. | ΑΕ ΤΑΜΥΝΑΙ 2023 Β - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | Σχολής ΑΕ Ληλαντίου | Σάββατο | 30/03/24 | 12:30 | ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ. | |
K-10 6ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
40. | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΑΜΥΝΑΙ 2023 - ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ-ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ | Αγ. Ιωάννη | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | ΚΗΡΥΚΟΣ Ι. | |
41. | ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ - ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | Γυμνάσιο Κύμης | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | ΔΑΛΛΑΣ Κ. | |
Κ12 1ος Όμιλος - Τσάλας Στέλιος (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
42. | ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ - ΩΡΕΟΙ ΕΥΒΟΙΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 00:00 | |||
43. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ - ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ|ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ | Λίμνης | Σάββατο | 30/03/24 | 13:00 | ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α. | |
Κ12 2ος Όμιλος - Τσάλας Στέλιος (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
44. | ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. | Πάρκο Λαού | Σάββατο | 30/03/24 | 09:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | |
45. | ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΠ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 2003 | Πάρκο Λαού | Σάββατο | 30/03/24 | 14:00 | 0-3 α.α. | |
46. | ΑΠ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ - ΑΟ ΑΥΛΙΔΑ | Δημ. Στ. Ψαχνών | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ. | |
Κ12 3ος Όμιλος - Τσάλας Στέλιος (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
47. | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 00:00 | |||
48. | ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Βατώντα | Σάββατο | 30/03/24 | 10:00 | ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. | |
49. | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 | Σχολής ΑΕ Ληλαντίου | Σάββατο | 30/03/24 | 11:15 | ΤΖΟΤΖΟΛΗΣ Κ. | |
Κ12 4ος Όμιλος - Τσάλας Στέλιος (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
50. | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΣ ΑΘΛ ΑΚ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΑΜΥΝΑΙ 2023 | Πάρκο Λαού | Σάββατο | 30/03/24 | 12:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | |
51. | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ -ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΞΗΡΟΠΟΛΗΣ/ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | Καλαμακίδη | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ Κ. | |
Κ12 5ος Όμιλος - Τσάλας Στέλιος (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
52. | ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ|ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ-ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ | Στύρων Ηλίας Μαυρομιχάλης | Σάββατο | 30/03/24 | 11:00 | ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ Ι. | |
53. | ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ - ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | Ζαράκων | Σάββατο | 30/03/24 | 11:00 | ΚΗΡΥΚΟΣ Ι. | |
54. | ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | Γυμνάσιο Κύμης | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | ΔΑΛΛΑΣ Κ. | |
Κ12 6ος Όμιλος - Τσάλας Στέλιος (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
55. | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ|ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ Β | Σχολής ΑΕ Ληλαντίου | Σάββατο | 30/03/24 | 09:45 | ΤΖΟΤΖΟΛΗΣ Κ. | |
56. | ΑΛΑΤΣΑΤΑ|ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ Β | Πάρκο Λαού | Σάββατο | 30/03/24 | 11:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | |
57. | ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ|ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | Βατώντα | Κυριακή | 31/03/24 | 10:45 | ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ. | |
Κ14 3ος Όμιλος - Μαζαρακίδη Βασιλική (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
58. | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑ - ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Βαθέος Αυλίδας | Σάββατο | 30/03/24 | 10:30 | ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ. | |
Κ16 1ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
59. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ - Ο.Π.Α. ΑΙΔΗΨΟΥ/ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | Λίμνης | Σάββατο | 30/03/24 | 11:00 | ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α. | |
60. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 - ΑΠ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ | Δημ. Στ. Ψαχνών | Σάββατο | 30/03/24 | 13:30 | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Α., ΠΑΥΛΙΔΗΣ Α. | |
Κ16 2ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
61. | ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΠ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 2003 | Σάββατο | 30/03/24 | 00:00 | |||
Κ16 3ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
62. | ΑΕΧ|ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ - ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ|ΠΑΟΚ ΚΑΝΗΘΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 00:00 | |||
63. | ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. - ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Δροσιάς | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Α., ΤΡΙΚΑ Ε., ΤΣΟΥΠΡΑ Ε. | |
64. | ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ|ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ | Βατώντα | Τετάρτη | 03/04/24 | 17:00 | ||
Κ16 4ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
65. | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ - ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | Καρύστου "Λουμίδειο" | Σάββατο | 30/03/24 | 12:30 | ΝΤΟΥΡΑΣ Ε., ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ Σ. |
Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.