Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αλλαγές αγώνων Πρωταθλήματος Υποδομών (Ενημερωμένο), 28/3/2024 09:50
Σας ενημερώνουμε για τις παρακάτω αλλαγές αγώνων πρωταθλήματος Yποδομών Κ12 «Τσάλας Στέλιος» -6ος Όμιλος (10η Αγωνιστική) ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝOΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ/ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ Β 30/03/2024 Σχολής ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ 09:45 ... περισσότερα...
Σας ενημερώνουμε για τις παρακάτω αλλαγές αγώνων πρωταθλήματος Yποδομών Κ12 «Τσάλας Στέλιος» -6ος Όμιλος (10η Αγωνιστική) ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝOΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ/ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ Β 30/03/2024 Σχολής ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ 09:45 ... περισσότερα...
Αλλαγές αγώνων Πρωταθλήματος 30-31/03/2024, 27/3/2024 11:11
Σας ενημερώνουμε για τις παρακάτω αλλαγές στους αγώνες πρωταθλήματος Γ κατηγορίας Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία Αγώνες Κατάταξης -7ος Όμιλος (1η Αγωνιστική) ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝOΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΣ ΑΓΔΙΝΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 31/03/2024 ΒΑΣΙ... περισσότερα...
Σας ενημερώνουμε για τις παρακάτω αλλαγές στους αγώνες πρωταθλήματος Γ κατηγορίας Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία Αγώνες Κατάταξης -7ος Όμιλος (1η Αγωνιστική) ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝOΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΣ ΑΓΔΙΝΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 31/03/2024 ΒΑΣΙ... περισσότερα...
Προπόνηση Μικτής Ομάδας Κ-15 Γυναικών την Δευτέρα 01/04/2024, 27/3/2024 09:25
Σας ενημερώνουμε ότι καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιρίστριες για προπόνηση της Μικτής Ομάδας Γυναικών Κ-15 ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ την Δευτέρα 01/04/2024 και ώρα 16:00 στο Ενωσιακό Γήπεδο Χαλκίδας. ΓΚΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ Π.Γ.Α.Ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΖΗΣΙΜΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ Π.Γ.Α.Ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΘΕΜΕΛΗ ΕΛΕ... περισσότερα...
Σας ενημερώνουμε ότι καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιρίστριες για προπόνηση της Μικτής Ομάδας Γυναικών Κ-15 ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ την Δευτέρα 01/04/2024 και ώρα 16:00 στο Ενωσιακό Γήπεδο Χαλκίδας. ΓΚΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ Π.Γ.Α.Ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΖΗΣΙΜΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ Π.Γ.Α.Ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΘΕΜΕΛΗ ΕΛΕ... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Κυπέλλου Ερασιτεχνών "Χρήστος Φεφέκος"-Ζ΄(Ημιτελική) Φάση (1η φάση) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ | Αμαρύνθου | Τετάρτη | 27/03/24 | 16:30 | ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ. | 1-1 |
K-10 4ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
2. | ΠΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΥΛΙΔΑΣ - ΑΠΣ ΤΙΓΡΕΙΣ | Σχολής FAIRPLAY | Τετάρτη | 27/03/24 | 16:30 | ΠΟΓΚΑΣ Μ. |
Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
Α Κατηγορία (27η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | Σάββατο | 30/03/24 | 00:00 | |||
2. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ - ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑ | Ερέτριας | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ||
3. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | Μαντουδίου | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ||
4. | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Σταυρού | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ||
5. | ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο | Αλιβερίου "Τσαρπάλειο" | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ||
6. | ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | Νέας Λαμψάκου | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
7. | ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ - ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | Μακρυκάπας | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
8. | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | Καρύστου "Λουμίδειο" | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 00:00 | |||
10. | ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ - ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ | Πολιτικών "Α.Σουλιώτης" | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ||
11. | ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | Κηρίνθου | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
12. | ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ενωσιακό | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
13. | ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ 2014 - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΟΣ | Αρτεμησίου | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
14. | ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015 - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Αιδηψού | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
15. | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | Καστέλλας | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. - ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 00:00 | |||
17. | ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ - ΑΟ Ν. ΣΤΥΡΩΝ | Ζαράκων | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ||
18. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ - ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | Μονοδρίου "Δ.Παπαναστασιου" | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ||
19. | ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | Καλαμακίδη | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ||
20. | ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ - ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ | Σκύρου | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ||
21. | ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ - ΜΙΑΟΥΛΗΣ | Αυλωναρίου "Ν.Κούκης" | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
22. | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ - ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | Δύστου | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
Αγώνες κατάταξης Γ΄Κατηγορίας-5ος όμιλος (3η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
23. | ΑΣ ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ | "Αλεξάνδρου" | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | ||
24. | ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ - ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛΙΟΥΡΑ | Κεχριών | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
Αγώνες κατάταξης Γ΄Κατηγορίας-6ος όμιλος (3η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
25. | ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | Αγ. Λουκά | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ||
26. | ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΚΡΙΕΖΩΝ ΑΟ | Αγ. Νικολάου | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
Αγώνες κατάταξης Γ΄Κατηγορίας-7ος όμιλος (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
27. | ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΕΡΑΠΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Αιδηψού | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | ||
28. | ΑΣ ΑΓΔΙΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 | Βασιλικών | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
Κυπέλλου Ερασιτεχνών "Χρήστος Φεφέκος"-Ζ΄(Ημιτελική) Φάση (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
29. | Νικητής 7 - Νικητής 8 | Τετάρτη | 03/04/24 | 17:00 | |||
K-10 1ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
30. | ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ | Αιδηψού | Κυριακή | 31/03/24 | 10:00 | ||
31. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ - ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015 | Λίμνης | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | ||
K-10 2ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
32. | ΑΠ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | Δημ. Στ. Ψαχνών | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | ||
33. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 - ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | Δημ. Στ. Ψαχνών | Τετάρτη | 03/04/24 | 17:00 | ||
K-10 3ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
34. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 Β - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. | Δημ. Στ. Ψαχνών | Σάββατο | 30/03/24 | 10:00 | ||
35. | ΑΠΣ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ | Καλαμακίδη | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | ||
K-10 4ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
36. | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΠΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΥΛΙΔΑΣ | Βούρκου-Δ.Σκούρα | Σάββατο | 30/03/24 | 11:00 | ||
37. | ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ Β - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Δροσιάς | Κυριακή | 31/03/24 | 09:30 | ||
K-10 5ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
38. | Π.Α. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΞΗΡΟΠΟΛΗ - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΕΡΕΤΡΙΑΣ | Αγ. Νικολάου | Σάββατο | 30/03/24 | 11:00 | ||
39. | ΑΕ ΤΑΜΥΝΑΙ 2023 Β - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | Σχολής ΑΕ Ληλαντίου | Σάββατο | 30/03/24 | 12:30 | ||
K-10 6ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
40. | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΑΜΥΝΑΙ 2023 - ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ-ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ | Αγ. Ιωάννη | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | ||
41. | ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ - ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | Γυμνάσιο Κύμης | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | ||
Κ12 1ος Όμιλος - Τσάλας Στέλιος (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
42. | ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ - ΩΡΕΟΙ ΕΥΒΟΙΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 00:00 | |||
43. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ - ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ|ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ | Λίμνης | Σάββατο | 30/03/24 | 13:00 | ||
Κ12 2ος Όμιλος - Τσάλας Στέλιος (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
44. | ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. | Πάρκο Λαού | Σάββατο | 30/03/24 | 09:30 | ||
45. | ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΠ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 2003 | Πάρκο Λαού | Σάββατο | 30/03/24 | 14:00 | 0-3 α.α. | |
46. | ΑΠ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ - ΑΟ ΑΥΛΙΔΑ | Δημ. Στ. Ψαχνών | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | ||
Κ12 3ος Όμιλος - Τσάλας Στέλιος (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
47. | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 00:00 | |||
48. | ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Βατώντα | Σάββατο | 30/03/24 | 10:00 | ||
49. | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 | Σχολής ΑΕ Ληλαντίου | Σάββατο | 30/03/24 | 11:15 | ||
Κ12 4ος Όμιλος - Τσάλας Στέλιος (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
50. | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΣ ΑΘΛ ΑΚ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΑΜΥΝΑΙ 2023 | Πάρκο Λαού | Σάββατο | 30/03/24 | 12:30 | ||
51. | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ -ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΞΗΡΟΠΟΛΗΣ/ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | Καλαμακίδη | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | ||
Κ12 5ος Όμιλος - Τσάλας Στέλιος (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
52. | ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ|ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ-ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ | Στύρων Ηλίας Μαυρομιχάλης | Σάββατο | 30/03/24 | 11:00 | ||
53. | ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ - ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | Ζαράκων | Σάββατο | 30/03/24 | 11:00 | ||
54. | ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | Γυμνάσιο Κύμης | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | ||
Κ12 6ος Όμιλος - Τσάλας Στέλιος (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
55. | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ|ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ Β | Σχολής ΑΕ Ληλαντίου | Σάββατο | 30/03/24 | 09:45 | ||
56. | ΑΛΑΤΣΑΤΑ|ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ Β | Πάρκο Λαού | Σάββατο | 30/03/24 | 11:00 | ||
57. | ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ|ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | Βατώντα | Κυριακή | 31/03/24 | 10:45 | ||
Κ14 3ος Όμιλος - Μαζαρακίδη Βασιλική (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
58. | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑ - ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Βαθέος Αυλίδας | Σάββατο | 30/03/24 | 10:30 | ||
Κ16 1ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
59. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ - Ο.Π.Α. ΑΙΔΗΨΟΥ/ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | Λίμνης | Σάββατο | 30/03/24 | 11:00 | ||
60. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 - ΑΠ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ | Δημ. Στ. Ψαχνών | Σάββατο | 30/03/24 | 14:00 | ||
Κ16 2ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
61. | ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΠ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 2003 | Σάββατο | 30/03/24 | 00:00 | |||
Κ16 3ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
62. | ΑΕΧ|ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ - ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ|ΠΑΟΚ ΚΑΝΗΘΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 00:00 | |||
63. | ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. - ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Δροσιάς | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | ||
64. | ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ|ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ | Βατώντα | Τετάρτη | 03/04/24 | 17:00 | ||
Κ16 4ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
65. | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ - ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | Καρύστου "Λουμίδειο" | Σάββατο | 30/03/24 | 13:00 |
Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.