Ταρνάρας
dirfyswater
ΚΤΕΟ
enartaki
Danelis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

Αναβολή αγώνα Πρωταθλήματος Υποδομής Κ-10 , 18/4/2024 10:39
 Σας ενημερώνουμε για την αναβολή του παρακάτω αγώνα Πρωταθλήματος Υποδομών Κ-10 «Γκαλιούρας Δημήτριος»  Κ-10 «Γκαλιούρας Δημήτριος»-2ος Όμιλος-  ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΑ  (4η Αγωνιστική)    ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ    ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝOΣ    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΓΗΠΕΔΟ    ΩΡΑ        ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ... περισσότερα...
Αλλαγές αγώνων Πρωταθλήματος 20-21/04/2024, 17/4/2024 10:24
 Σας ενημερώνουμε για τις παρακάτω αλλαγές αγώνων Πρωταθλήματος Α΄ , Β΄  κατηγορίας και κατηγορίας πρωταθλήματος Υποδομής Κ-14 «Μαζαρακίδη Βασιλική»  Α΄  Ερασιτεχνική κατηγορία   (30η Αγωνιστική)    ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ    ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝOΣ    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΓΗΠΕΔΟ    ΩΡΑ        ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! Τράπεζα Αίματος "Γιάννης Αγριόδημος", 17/4/2024 07:50
             ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ ΑΙΜΟΔΟΤΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΡΙΟΔΗΜΟΣ"  ΕΘΝΙΚΟ ΜΗΤΡΩΟ ΑΙΜΟΔΟΤΩΝ Α.Μ 16284  ΔΙΝΟΥΜΕ ΑΙΜΑ ΣΩΖΟΥΜΕ ΖΩΕΣ Η ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΑΙΜΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑ ΠΟΤΕ και οι συγγενείς που χρειάζονται είναι πολλοί.ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΝΟΙΩΣΕΙΣ και ΕΣΥ την ΙΔΙΑ ΑΝΑΓΚΗ. ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ - ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ Καρύστου "Λουμίδειο"Κυριακή14/04/2416:00ΝΤΟΥΡΑΣ Ε., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι., ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ Ι.1-2
2.ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑ - ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣΔροσιάςΚυριακή14/04/2417:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΔΑΡΗ Δ., ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.3-1
3.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣΜαντουδίουΚυριακή14/04/2417:00ΓΚΑΤΣΟΣ Κ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ., ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ Α.0-4
4.ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥΣταυρούΚυριακή14/04/2417:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΙΩΑΝΝΟΥ Α., ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ 2014 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣΑρτεμησίουΚυριακή14/04/2417:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΗΣ Γ., ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ Κ.2-2
6.ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015 - ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΑιδηψούΚυριακή14/04/2417:00ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Α., ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε.2-2
7.ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝΤσαλίκη-ΠαπίλαΚυριακή14/04/2417:00ΚΟΥΚΟΥΡΑ Χ., ΠΑΠΠΑΣ Α., ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΗΣ Κ.2-0
8.ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΟΣΠηλίουΚυριακή14/04/2417:00ΤΖΟΤΖΟΛΗΣ Κ., ΝΕΓΡΗΣ Α., ΣΕΡΡΑΣ Π.2-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ - ΑΟ Ν. ΣΤΥΡΩΝΚαλαμακίδηΚυριακή14/04/2417:00ΡΟΥΜΠΗΣ Σ., ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ Σ.1-2
10.ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ - ΜΙΑΟΥΛΗΣΔύστουΚυριακή14/04/2417:00ΚΗΡΥΚΟΣ Ι., ΑΚΡΙΩΤΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.2-2
11.ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΚριεζώνΚυριακή14/04/2417:00ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ε., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-5
Αγώνες κατάταξης Γ΄Κατηγορίας-5ος όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ - ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥΚεχριώνΚυριακή14/04/2411:30ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ., ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
4-2
13.ΑΣ ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛΙΟΥΡΑ"Αλεξάνδρου"Κυριακή14/04/2412:00ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
Αγώνες κατάταξης Γ΄Κατηγορίας-6ος όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥΑγ. ΝικολάουΚυριακή14/04/2411:30ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ., ΔΕΛΧΑΣ Π., ΙΩΑΝΝΟΥ Ι.2-0
15.ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ - ΚΡΙΕΖΩΝ ΑΟΑγ. ΛουκάΚυριακή14/04/2411:30ΤΣΑΚΟΣ Γ., ΔΟΥΚΑΣ Κ., ΔΑΛΛΑΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΠΙΛΙΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)
1-1
Αγώνες κατάταξης Γ΄Κατηγορίας-7ος όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΕΡΑΠΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΣ ΑΓΔΙΝΩΝΒούρκου-Δ.ΣκούραΚυριακή14/04/2415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ Κ., ΔΕΛΧΑΣ Π., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Α.0-4
Κυπέλλου Ερασιτεχνών "Χρήστος Φεφέκος"-Ζ΄(Ημιτελική) Φάση
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ Βούρκου-Δ.ΣκούραΤετάρτη17/04/2416:30ΣΙΑΠΛΙΑΟΥΡΑΣ Χ., ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ.0-2 παρ.
K-10 1ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος
(3η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ - ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015ΑιδηψούΚυριακή14/04/2411:00ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α.
K-10 3ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 ΒΠάρκο ΛαούΚυριακή14/04/2411:00ΤΖΟΤΖΟΛΗΣ Κ.
K-10 4ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ Β - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΕρέτριαςΚυριακή14/04/2410:00ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ Κ.
21.ΑΠΣ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚαλαμακίδηΚυριακή14/04/2411:00ΙΩΑΝΝΟΥ Α.
K-10 5ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΑΕ ΤΑΜΥΝΑΙ 2023 ΒΒασιλικούΚυριακή14/04/2411:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ Κ.
K-10 6ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος
(3η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΑΜΥΝΑΙ 2023Γυμνάσιο ΚύμηςΚυριακή14/04/2411:30ΝΤΟΥΡΑΣ Ε.1-5
Β΄Φάση Κ-12 - Τσάλας Στέλιος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΑιδηψούΚυριακή14/04/2413:00ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε.0-2
25.ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ|ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021Στύρων Ηλίας ΜαυρομιχάληςΚυριακή14/04/2414:00ΚΗΡΥΚΟΣ Ι., ΑΚΡΙΩΤΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.0-3
Κ16 1ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΑΠ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣΔημ. Στ. ΨαχνώνΚυριακή14/04/2412:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΔΑΡΗ Δ., ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.5-0
27.Ο.Π.Α. ΑΙΔΗΨΟΥ/ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΙΣΤΙΑΙΑΣ|ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ|ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛ.ΑιδηψούΔευτέρα15/04/2418:00ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ε., ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α.0-1
Κ16 2ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ Β - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΒούρκου-Δ.ΣκούραΚυριακή14/04/2417:30ΠΟΓΚΑΣ Μ., ΤΣΟΥΠΡΑ Ε., ΤΡΙΚΑ Ε.1-1
Κ16 3ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ|ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ.Αγ. ΝικολάουΤετάρτη17/04/2417:00ΠΟΓΚΑΣ Μ., ΤΣΟΥΠΡΑ Ε., ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ Κ.0-1
30.ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ|ΠΑΟΚ ΚΑΝΗΘΟΥΚαλαμακίδηΤετάρτη17/04/2418:00ΤΖΟΤΖΟΛΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΟΥ Μ., ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΗΣ Κ.0-1

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣΣάββατο20/04/2400:00
2.ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝΣάββατο20/04/2400:00
3.ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑ Βούρκου-Δ.ΣκούραΣάββατο20/04/2417:00
4.ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥΑμαρύνθουΣάββατο20/04/2417:00
5.ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ Αλιβερίου "Τσαρπάλειο"Σάββατο20/04/2417:00
6.ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣΑιδηψούΣάββατο20/04/2417:00
7.ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥΔημ. Στ. ΧαλκίδαςΚυριακή21/04/2417:00
8.ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥΚαρύστου "Λουμίδειο"Κυριακή21/04/2417:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΟΣΣάββατο20/04/2400:00
10.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ - ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Πάρκο ΛαούΣάββατο20/04/2417:00
11.ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ - ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚηρίνθουΣάββατο20/04/2417:00
12.ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ - ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ 2014ΕνωσιακόΚυριακή21/04/2417:00
13.ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ - ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015Πολιτικών "Α.Σουλιώτης"Κυριακή21/04/2417:00
14.ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥΠάλιουραΚυριακή21/04/2417:00
15.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΒασιλικώνΚυριακή21/04/2417:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥΣάββατο20/04/2400:00
17.ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ.Αυλωναρίου "Ν.Κούκης"Σάββατο20/04/2417:00
18.ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥΖαράκωνΣάββατο20/04/2417:00
19.ΜΙΑΟΥΛΗΣ - ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΑφρατίουΣάββατο20/04/2417:00
20.ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΣκύρουΚυριακή21/04/2412:00
21.ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣΠούρνουΚυριακή21/04/2417:00
22.ΑΟ Ν. ΣΤΥΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Στύρων Ηλίας ΜαυρομιχάληςΚυριακή21/04/2417:00
Αγώνες κατάταξης Γ΄Κατηγορίας-5ος όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛΙΟΥΡΑ - ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝΠάλιουραΣάββατο20/04/2417:00
24.ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΑιδηψούΚυριακή21/04/2417:00
Αγώνες κατάταξης Γ΄Κατηγορίας-6ος όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΚΡΙΕΖΩΝ ΑΟ - ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥΚριεζώνΚυριακή21/04/2417:00
26.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣΑφρατίουΚυριακή21/04/2417:00
K-10 1ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ - ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥΑιδηψούΣάββατο20/04/2410:00
28.ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣΑιδηψούΣάββατο20/04/2411:30
K-10 2ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - ΑΠ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝΜαντουδίουΣάββατο20/04/2411:30
30.ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021ΠηλίουΣάββατο20/04/2412:30
K-10 3ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος
(5η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 Β - ΑΠΣ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΔημ. Στ. ΨαχνώνΣάββατο20/04/2409:30
32.ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ - ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΒατώνταΣάββατο20/04/2409:30
K-10 4ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος
(5η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΒΒούρκου-Δ.ΣκούραΣάββατο20/04/2410:00
34.ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΠΣ ΤΙΓΡΕΙΣΣχολή ΣαχίνηΚυριακή21/04/2411:00
35.ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ Β - ΠΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΥΛΙΔΑΣΕρέτριαςΚυριακή21/04/2411:30
K-10 5ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος
(5η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΑΕ ΤΑΜΥΝΑΙ 2023 Β - Π.Α. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΞΗΡΟΠΟΛΗΑγ. ΙωάννηΣάββατο20/04/2411:00
37.ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΕΡΕΤΡΙΑΣ - ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΕρέτριαςΚυριακή21/04/2410:00
K-10 6ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ-ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΑΜΥΝΑΙ 2023Αγίου ΒλασίουΚυριακή21/04/2411:00
39.ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣΑυλωναρίου "Ν.Κούκης"Κυριακή21/04/2411:00
Β΄Φάση Κ-14 Μαζαρακίδη Βασιλική
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΕΡΕΤΡΙΑΣ - ΑΙΟΛΟΣΣάββατο20/04/2400:00
41.ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ/ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΒατώνταΣάββατο20/04/2411:00
42.ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΝΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ|ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝΠάρκο ΛαούΣάββατο20/04/2411:30
43.ΑΠ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ - ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥΔημ. Στ. ΨαχνώνΣάββατο20/04/2411:30
44.ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΑΜΥΝΑΙ 2023 - Π.Α. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΞΗΡΟΠΟΛΗΑγ. ΙωάννηΣάββατο20/04/2413:00
45.ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. - ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣΔροσιάςΚυριακή21/04/2411:00
46.ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ/ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021ΑρτεμησίουΚυριακή21/04/2417:00
47.ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥΒασιλικούΚυριακή21/04/2417:00

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.