Τελευταίες Ανακοινώσεις
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! Κανονισμός αγώνων ηλιακής κατηγορίας Κ-10, 15/3/2024 10:10
Ηλικιακή Κατηγορία Κ-10 Παιχνίδι 7 v 7 Η διαδικασία εκπαίδευσης συνεχίζεται και οι βασικές αρχές που αποκτήθηκαν από το παιγνίδι 5 v 5 είναι πλεον προσαρμοσμένες στην ηλικία και στις ικανότητες των νεαρών παικτών. Ανάλυση κανόνων διεξαγωγής των αγώνων: • Δικαίωμα συμμετοχής έχουν τα παιδιά που γεννήθηκαν α... περισσότερα...
Ηλικιακή Κατηγορία Κ-10 Παιχνίδι 7 v 7 Η διαδικασία εκπαίδευσης συνεχίζεται και οι βασικές αρχές που αποκτήθηκαν από το παιγνίδι 5 v 5 είναι πλεον προσαρμοσμένες στην ηλικία και στις ικανότητες των νεαρών παικτών. Ανάλυση κανόνων διεξαγωγής των αγώνων: • Δικαίωμα συμμετοχής έχουν τα παιδιά που γεννήθηκαν α... περισσότερα...
Αλλαγή αγώνων Πρωταθλήματος 16-17/03/2024 (Ενημερωμένο), 14/3/2024 17:10
Σας ενημερώνουμε για την παρακάτω αλλαγή στον αγώνα Πρωταθλήματος Α΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας και στον αγώνα Πρωταθλήματος Υποδομών Κ16 «Εμμανουηλίδης Μιχάλης» . A΄ Ερασιτεχνική κατηγορία (25η αγωνιστική) ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝOΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙ... περισσότερα...
Σας ενημερώνουμε για την παρακάτω αλλαγή στον αγώνα Πρωταθλήματος Α΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας και στον αγώνα Πρωταθλήματος Υποδομών Κ16 «Εμμανουηλίδης Μιχάλης» . A΄ Ερασιτεχνική κατηγορία (25η αγωνιστική) ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝOΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙ... περισσότερα...
Προπόνηση Μικτής Ομάδας Κ-15 Γυναικών την Τρίτη 19/03/2024, 14/3/2024 11:50
Σας ενημερώνουμε ότι καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιρίστριες για προπόνηση της Μικτής Ομάδας Γυναικών Κ-15 ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ την Τρίτη 19/03/2024 και ώρα 15:30 στο Ενωσιακό Γήπεδο Χαλκίδας. ΓΚΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ Π.Γ.Α.Ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΖΗΣΙΜΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΘΕΜΕΛΗ ΕΛΕ... περισσότερα...
Σας ενημερώνουμε ότι καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιρίστριες για προπόνηση της Μικτής Ομάδας Γυναικών Κ-15 ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ την Τρίτη 19/03/2024 και ώρα 15:30 στο Ενωσιακό Γήπεδο Χαλκίδας. ΓΚΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ Π.Γ.Α.Ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΖΗΣΙΜΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΘΕΜΕΛΗ ΕΛΕ... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Α Κατηγορία (25η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 00:00 | 0-3 α.α. | ||
2. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο | Σάββατο | 16/03/24 | 00:00 | 0-3 α.α. | ||
3. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | Μαντουδίου | Σάββατο | 16/03/24 | 16:00 | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ., ΔΑΛΛΑΣ Κ. | 1-0 |
4. | ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ | Μακρυκάπας | Σάββατο | 16/03/24 | 16:00 | ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΟΥ Α., ΣΕΡΡΑΣ Π. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΥΒΙΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) | 0-1 |
5. | ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑ | Αλιβερίου "Τσαρπάλειο" | Σάββατο | 16/03/24 | 16:00 | ΚΗΡΥΚΟΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ Κ., ΡΟΥΣΣΗΣ Γ. | 6-0 |
6. | ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Αμαρύνθου | Σάββατο | 16/03/24 | 16:00 | ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ., ΡΟΥΜΠΗΣ Σ., ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΠΙΛΙΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ) | 1-0 |
7. | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | Καρύστου "Λουμίδειο" | Κυριακή | 17/03/24 | 15:15 | ΣΙΑΠΛΙΑΟΥΡΑΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ., ΔΟΥΚΑΣ Κ. | 1-4 |
8. | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | Σταυρού | Κυριακή | 17/03/24 | 16:00 | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΡΟΥΜΠΗΣ Σ., ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. | 0-0 |
Κ12 2ος Όμιλος - Τσάλας Στέλιος (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Πάρκο Λαού | Σάββατο | 16/03/24 | 11:00 | ΔΟΥΚΑΣ Κ. | 8-0 |
Κ12 5ος Όμιλος - Τσάλας Στέλιος (5η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ - ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ | Αυλωναρίου "Ν.Κούκης" | Σάββατο | 16/03/24 | 11:00 | ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι. | |
Κ14 2ος Όμιλος - Μαζαρακίδη Βασιλική (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
11. | ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ|ΑΠΣ ΤΙΓΡΕΙΣ | Πάρκο Λαού | Σάββατο | 16/03/24 | 12:30 | ΔΟΥΚΑΣ Κ. | 12-1 |
Κ16 1ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
12. | Ο.Π.Α. ΑΙΔΗΨΟΥ/ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 | Αιδηψού | Σάββατο | 16/03/24 | 13:30 | ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ. | 3-1 |
Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
Α Κατηγορία (26η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο - ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | Σάββατο | 23/03/24 | 00:00 | |||
2. | ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ | Σάββατο | 23/03/24 | 00:00 | |||
3. | ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | Νέας Λαμψάκου | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | ||
4. | ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑ - ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | Δροσιάς | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | ||
5. | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | Καρύστου "Λουμίδειο" | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ||
6. | ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | Θα ορισθεί με νεότερο έγγραφο | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ||
7. | ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ | Αιδηψού | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ||
8. | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | Βούρκου-Δ.Σκούρα | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ||
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 00:00 | |||
10. | ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΟΣ - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ | Πισσώνα | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | ||
11. | ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ | Παραλίας Αυλίδας | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | ||
12. | ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ - ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | Πάλιουρα | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ||
13. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | Βασιλικών | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ||
14. | ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ - ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ 2014 | Πηλίου | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ||
15. | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015 | Τσαλίκη-Παπίλα | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ||
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ - ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | Σάββατο | 23/03/24 | 00:00 | |||
17. | ΑΟ Ν. ΣΤΥΡΩΝ - ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ | Στύρων Ηλίας Μαυρομιχάλης | Σάββατο | 23/03/24 | 13:00 | ||
18. | ΜΙΑΟΥΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ | Αφρατίου | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | ||
19. | ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | Κριεζών | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | ||
20. | ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. | Γυμνού | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | ||
21. | ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ | Βασιλικού | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | ||
22. | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | Δύστου | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ||
Αγώνες κατάταξης Γ΄Κατηγορίας-5ος όμιλος (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
23. | ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛΙΟΥΡΑ - ΑΣ ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Πάλιουρα | Σάββατο | 23/03/24 | 15:30 | ||
24. | ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ - ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | Αιδηψού | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | ||
Αγώνες κατάταξης Γ΄Κατηγορίας-6ος όμιλος (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
25. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ | Αφρατίου | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | ||
26. | ΚΡΙΕΖΩΝ ΑΟ - ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ | Κριεζών | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | ||
Κυπέλλου Ερασιτεχνών "Χρήστος Φεφέκος"-ΣΤ΄(Προημιτελική) Φάση (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
27. | ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Αλιβερίου "Τσαρπάλειο" | Τετάρτη | 20/03/24 | 15:30 | ||
28. | ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | Αιδηψού | Τετάρτη | 20/03/24 | 15:30 | ||
Κ14 1ος Όμιλος - Μαζαρακίδη Βασιλική (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
29. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ - ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 00:00 | |||
30. | ΑΝΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ|ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ - ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 00:00 | |||
Κ14 2ος Όμιλος - Μαζαρακίδη Βασιλική (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
31. | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΠ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 2003 | Σάββατο | 23/03/24 | 00:00 | |||
32. | ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 | Δροσιάς | Σάββατο | 23/03/24 | 10:30 | ||
Κ14 3ος Όμιλος - Μαζαρακίδη Βασιλική (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
33. | ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | Βατώντα | Σάββατο | 23/03/24 | 11:00 | ||
34. | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑ - ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Βαθέος Αυλίδας | Σάββατο | 23/03/24 | 11:00 | ||
35. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 Β - ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | Δημ. Στ. Ψαχνών | Σάββατο | 23/03/24 | 13:00 | ||
Κ14 4ος Όμιλος - Μαζαρακίδη Βασιλική (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
36. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ/ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΠ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ | Πάρκο Λαού | Σάββατο | 23/03/24 | 10:30 | ||
37. | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΣ ΑΘΛ ΑΚ - ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | Πάρκο Λαού | Σάββατο | 23/03/24 | 12:30 | ||
38. | ΞΗΡΟΠΟΛΗΣ/ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΕΡΕΤΡΙΑΣ | Αγ. Νικολάου | Σάββατο | 23/03/24 | 14:00 | ||
Κ14 5ος Όμιλος - Μαζαρακίδη Βασιλική (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
39. | ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ - ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | Μονοδρίου "Δ.Παπαναστασιου" | Σάββατο | 23/03/24 | 11:00 | ||
40. | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΑΜΥΝΑΙ 2023 - ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ | Αγ. Ιωάννη | Σάββατο | 23/03/24 | 11:00 | ||
41. | ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ-ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | Βρύσης | Σάββατο | 23/03/24 | 12:00 | ||
Κ16 1ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
42. | ΙΣΤΙΑΙΑΣ|ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ|ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | Αρτεμησίου | Σάββατο | 23/03/24 | 12:30 | ||
Κ16 2ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
43. | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΠΑΒ ΞΗΡΟΠΟΛΗΣ|ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ|ΠΓΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Βούρκου-Δ.Σκούρα | Σάββατο | 23/03/24 | 12:00 | ||
Κ16 3ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
44. | ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ|ΠΑΟΚ ΚΑΝΗΘΟΥ - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. | Νέας Λαμψάκου | Τετάρτη | 20/03/24 | 16:30 | ||
45. | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ|ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ - ΑΕΧ|ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | Αγ. Νικολάου | Σάββατο | 23/03/24 | 11:00 | ||
46. | ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ | Καλαμακίδη | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ||
Κ16 4ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
47. | ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | Μονοδρίου "Δ.Παπαναστασιου" | Κυριακή | 24/03/24 | 12:30 | ||
48. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | Ερέτριας | Κυριακή | 24/03/24 | 13:00 |
Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.