Danelis
dirfyswater
enartaki
Ταρνάρας
ΚΤΕΟ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

Αλλαγές αγώνων Πρωταθλήματος Υποδομής Κ-10 (Ενημερωμένο), 17/5/2024 12:43
 Σας ενημερώνουμε για τις παρακάτω αλλαγές αγώνων Πρωταθλήματος Υποδομής Κ-10 «Γκαλιούρας Δημήτριος» :      Κ-10 «Γκαλιούρας Δημήτριος» – 4ος Όμιλος  (7η Αγωνιστική)    ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ    ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝOΣ    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΓΗΠΕΔΟ    ΩΡΑ        ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ    ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ Β    ΔΡΟΣΙΑΣ  ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! Απονομές Κυπέλλων , 16/5/2024 07:40
Σας γνωρίζουμε ότι θα πραγματοποιηθούν οι παρακάτω απονομές Κυπέλλων απο τα μέλη του Δ.Σ της Ε.Π.Σ.Ευβοίας ως εξής: Την Παρασκευή 17/05/2024 και ώρα 20:00 στην κεντρική πλατεία Κεχριών θα πραγματοποιηθεί απονομή κυπέλλου στον Α.Σ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ πρωταθλητή Γ΄ερασιτεχνικής Κατηγορίας 2023-2024. Το Σάββατο 18/05/2024 και ώρα 18:30 στο Δ... περισσότερα...
Ορισμός αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής , 14/5/2024 12:42
 Σας ενημερώνουμε για τoν ορισμό των παρακάτω αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής :    Δ΄Φάση (Ημιτελικά) Κ-14 Μαζαρακίδη Βασιλική  (1η αγωνιστική)         Αγώνας     Γήπεδο     Ημέρα     Ημ/νία     Ώρα                 1.ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΠ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ     Πάρκο Λαού     Πέμπτη     16/05/24     17:45              ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΟ Ν. ΣΤΥΡΩΝ - ΣΚΥΡΟΥ ΑΟΣτύρων Ηλίας ΜαυρομιχάληςΤετάρτη15/05/2414:00ΝΤΟΥΡΑΣ Ε., ΚΗΡΥΚΟΣ Ι., ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ Ι.5-1
K-10 1ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015 - ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑιδηψούΣάββατο18/05/2410:00ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α.0-0
3.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ - ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥΛίμνηςΣάββατο18/05/2412:00ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α.0-0
K-10 2ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΑΠ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021Δημ. Στ. ΨαχνώνΣάββατο18/05/2410:30ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β.
K-10 3ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ - ΑΠΣ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΒατώνταΣάββατο18/05/2410:30ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ.
6.ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 ΒΔροσιάςΣάββατο18/05/2410:30ΔΑΛΛΑΣ Κ.
K-10 4ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΒΔροσιάςΣάββατο18/05/2410:30ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ Κ.
8.ΠΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΥΛΙΔΑΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΣχολής FAIRPLAYΣάββατο18/05/2410:30ΔΕΛΧΑΣ Π.
9.ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ Β - ΑΠΣ ΤΙΓΡΕΙΣΕρέτριαςΚυριακή19/05/2410:00ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ Σ.
K-10 5ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ - ΑΕ ΤΑΜΥΝΑΙ 2023 ΒΣχολής ΑΕ ΛηλαντίουΣάββατο18/05/2411:00ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ Σ.6-4
11.ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΕΡΕΤΡΙΑΣ - Π.Α. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΞΗΡΟΠΟΛΗΕρέτριαςΚυριακή19/05/2411:30ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ Σ.
K-10 6ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ-ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ - ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥΑγίου ΒλασίουΣάββατο18/05/2411:00ΝΤΟΥΡΑΣ Ε.9-4
Δ΄Φάση (Ημιτελικά) Κ-14 Μαζαρακίδη Βασιλική
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΠ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝΠάρκο ΛαούΠέμπτη16/05/2417:45ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ., ΠΟΓΚΑΣ Μ., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ε.3-1
14.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 - ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟΠάρκο ΛαούΠέμπτη16/05/2419:15ΠΟΓΚΑΣ Μ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ε.1-3
Ε΄Φάση (Τελική) Κ-14 "Μαζαρακίδη Βασιλική"-Μεγάλος Τελικός
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟΒούρκου-Δ.ΣκούραΚυριακή19/05/2418:30ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΟΥ Α., ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ Α.
Ε΄Φάση (Τελική) Κ-14 "Μαζαρακίδη Βασιλική"-Μικρός Τελικός
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΠ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021Βούρκου-Δ.ΣκούραΚυριακή19/05/2417:00ΙΩΑΝΝΟΥ Α., ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ., ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ Α.
Γ΄Φάση(Ημιτελικά) Κ-16 "Εμμανουηλίδης Μιχάλης"
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ|ΠΑΟΚ ΚΑΝΗΘΟΥΒούρκου-Δ.ΣκούραΣάββατο18/05/2418:00ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ., ΔΑΛΛΑΣ Κ.1-3
18.ΙΣΤΙΑΙΑΣ|ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ|ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛ. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣΑρτεμησίουΚυριακή19/05/2418:00ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ε.

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.