enartaki
dirfyswater

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

Ορισμός Παρατηρητών Διαιτησίας , 27/1/2023 17:56
 Σας ενημερώνουμε για τους παρακάτω ορισμούς Παρατηρητών Διαιτησίας.    1. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ -ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ : Ε.Δ.    2. ΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ : Ε.Δ.... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! Ενημέρωση Ποδοσφαιριστών για Μικτές Ομάδες Κ14 και Κ16 , 27/1/2023 12:21
 Σας ενημερώνουμε ότι εν όψει του προγραμματισμένου αγώνα με την Ε.Π.Σ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ που θα διεξαχθεί την Τετάρτη 01/02/2023 στο γήπεδο Π.ΣΚΟΥΦΟΣ (Ραφήνας) και ώρα 12:00 π.μ. για την Κ14 και 14:30 για την Κ16 θα πρέπει όλοι οι ποδοσφαιριστές που συμμετέχουν , να φέρουν  στην προπόνηση της Δευτέρας 30/01/2023 ,  τα δελτία τους. ... περισσότερα...
Προπόνηση Μικτής ομάδας Κ16, 27/1/2023 11:01
 Σας ενημερώνουμε ότι καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές για Προπόνηση Μικτής ομάδας Κ-16 Ε.Π.Σ. ΕΥΒΟΙΑΣ την Δευτέρα 30/01/2023 και ώρα 17:00 στο Ενωσιακό Γήπεδο Χαλκίδας.      ΕΠΩΝΥΜΟ     ΟΝΟΜΑ     ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ     ΣΩΜΑΤΕΙΟ         ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ     ΚΩΝ/ΝΟΣ     2008     ΚΥΖΙΚΟΣ         ΑΛΑΦΑ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ - ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΕρέτριαςΣάββατο28/01/2315:15ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ., ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Ι.
2.ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣΔημ. Στ. ΨαχνώνΣάββατο28/01/2315:15ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ., ΣΕΡΡΑΣ Π.
3.ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑ - ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥΔροσιάςΣάββατο28/01/2315:15ΣΙΑΠΛΙΑΟΥΡΑΣ Χ., ΠΑΠΠΑΣ Α., ΔΟΥΚΑΣ Κ.
4.ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ - ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ Νέας ΛαμψάκουΣάββατο28/01/2315:15ΓΚΑΤΣΟΣ Κ., ΠΡΙΟΝΑΣ Δ., ΔΕΛΧΑΣ Π.
Β1 Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ Προκοπίου "Η.Κουτσουφλάκης"Σάββατο28/01/2315:15ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Α., ΔΑΛΛΑΣ Κ., ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ Α.
6.ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣΠολιτικώνΣάββατο28/01/2315:15ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Ι.
Β2 Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΑΟ ΑΥΛΙΔΑ - ΣΚΥΡΟΥ ΑΟΣάββατο28/01/2300:00
8.ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ.Αγ. ΛουκάΣάββατο28/01/2315:15ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι., ΑΚΡΙΩΤΗΣ Ν.
9.ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ - ΜΙΑΟΥΛΗΣΔύστουΣάββατο28/01/2315:15ΤΣΑΚΟΣ Γ., ΝΕΓΡΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΗΣ Γ.
Γ2 Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛΙΟΥΡΑΕνωσιακόΣάββατο28/01/2315:30ΡΟΥΜΠΗΣ Σ., ΚΟΤΤΑΡΑ Ε., ΓΚΡΙΤΖΑΣ Δ.
Γ3 Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑφρατίουΣάββατο28/01/2315:15ΠΟΓΚΑΣ Μ., ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ Σ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.
12.ΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ - ΟΛΥΜΠ Σ.Φ. ΧΑΛΚΙΔΑΣΠαραλίας ΑυλίδαςΣάββατο28/01/2315:15ΙΩΑΝΝΟΥ Α., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
13.ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΣ ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΠάρκο ΛαούΣάββατο28/01/2315:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ., ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΣ Δ.
2ος Όμιλος Κ12 - Γεραμάνης Νικόλαος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 - ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟΜακρυκάπαςΣάββατο28/01/2310:30ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Ι.
1ος Όμιλος Κ14 - Ποθητάκης Ιωάννης
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ - Ο.Π.Α.ΣκεπαστήςΣάββατο28/01/2311:00ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α.
2ος Όμιλος Κ14 - Ποθητάκης Ιωάννης
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ/ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΠάρκο ΛαούΣάββατο28/01/2310:15ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β.
17.ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ.Βούρκου-Δ.ΣκούραΣάββατο28/01/2311:00ΔΑΛΛΑΣ Κ.
18.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 - ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟΜακρυκάπαςΣάββατο28/01/2312:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Ι.
3ος Όμιλος Κ14 - Ποθητάκης Ιωάννης
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΑγ. ΝικολάουΣάββατο28/01/2311:00ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ.
20.ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΕΡΕΤΡΙΑΣ - ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΕρέτριαςΣάββατο28/01/2311:00ΙΩΑΝΝΟΥ Α.
21.ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Β - ΞΗΡΟΠΟΛΗΣ/ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥΠάρκο ΛαούΣάββατο28/01/2312:15ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β.
4ος Όμιλος Κ14 - Ποθητάκης Ιωάννης
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Αγ. ΛουκάΣάββατο28/01/2311:00ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι.
23.ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΙΟΛΟΣΜονοδρίου Σάββατο28/01/2311:00ΠΕΤΤΑΣ Χ.

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΑιδηψούΚυριακή29/01/2315:15ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ., ΔΑΛΛΑΣ Κ., ΣΕΡΡΑΣ Π.
2.ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ Αυλωναρίου "Ν.Κούκης"Κυριακή29/01/2315:15ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Ι., ΠΕΤΤΑΣ Χ.
3.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥΜαντουδίουΚυριακή29/01/2315:15ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΝΕΓΡΗΣ Α., ΙΩΑΝΝΟΥ Ι.
4.ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣΑλιβερίου "Τσαρπάλειο"Κυριακή29/01/2315:15ΓΚΑΤΣΟΣ Κ., ΠΡΙΟΝΑΣ Δ., ΔΕΛΧΑΣ Π.
Β1 Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣΤριάδαςΚυριακή29/01/2315:15ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Ι., ΑΚΡΙΩΤΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ Σ.
6.ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ 2014ΠάλιουραΚυριακή29/01/2315:15ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Α., ΓΙΔΑΡΗ Δ., ΡΟΥΣΣΗΣ Γ.
7.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΟΣΑρτεμησίουΚυριακή29/01/2315:15ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ., ΠΑΥΛΑΤΟΣ Δ., ΚΑΡΑΒΑ Ε.
8.ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ - ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣΠηλίουΚυριακή29/01/2315:15ΤΣΑΚΟΣ Γ., ΠΑΠΠΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ.
Β2 Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥΣκύρουΚυριακή29/01/2312:00ΝΤΟΥΡΑΣ Ε., ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΣΧΩΝΗΣ Β.
14η αγωνιστική
10.ΖΑΡΗΤΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣΖαράκωνΚυριακή29/01/2315:15ΠΟΓΚΑΣ Μ., ΚΟΤΤΑΡΑ Ε., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
11.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ - ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΜονοδρίου Κυριακή29/01/2315:15ΚΟΥΚΟΥΡΑ Χ., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι., ΤΖΟΤΖΟΛΗΣ Κ.
12.ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚαρύστουΚυριακή29/01/2315:15ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΟΥ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ.
Γ1 Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015 - ΑΕ ΚΩΝΣ/ΤΩΝ Ν ΠΥΡΓΟΥΚυριακή29/01/2300:00
14.ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣΓουβώνΚυριακή29/01/2311:00ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ., ΠΑΥΛΑΤΟΣ Δ., ΚΑΡΑΒΑ Ε.
15.ΛΙΧΑΣ ΠΑΟ - Ο.Π.Α.ΑιδηψούΚυριακή29/01/2311:00ΔΑΛΛΑΣ Κ., ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ., ΣΕΡΡΑΣ Π.
16.ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ - ΑΣ ΑΓΔΙΝΩΝΚεχριώνΚυριακή29/01/2311:00ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΝΕΓΡΗΣ Α., ΙΩΑΝΝΟΥ Ι.
Γ2 Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΜΕΣΣΑΠΟΣ ΑΠΣ ΜΕΣΣΑΠΙ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021Κυριακή29/01/2300:00
18.ΕΡΑΠΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΚΑΝΗΘΟΣ ΠΑΟΒούρκου-Δ.ΣκούραΚυριακή29/01/2311:00ΚΑΡΒΕΛΑΣ Α., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ., ΚΑΚΑΒΑΣ Α.
19.ΑΣ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟΤσαλίκη-ΠαπίλαΚυριακή29/01/2311:00ΔΕΛΧΑΣ Π., ΠΡΙΟΝΑΣ Δ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Α.
Γ3 Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥΑγ. ΝικολάουΚυριακή29/01/2311:00ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
Γ4 Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ ΑΠΟΣΤΟΛ - ΚΡΙΕΖΩΝ ΑΟΚριεζώνΚυριακή29/01/2311:00ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΟΥ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ.
22.ΑΡΗΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - ΑΟ Ν. ΣΤΥΡΩΝΑγ. ΙωάννηΚυριακή29/01/2311:00ΚΟΥΚΟΥΡΑ Χ., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι., ΤΖΟΤΖΟΛΗΣ Κ.
23.ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΚΥΜΗΣ ΑΟΑυλωναρίου "Ν.Κούκης"Κυριακή29/01/2311:00ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Ι., ΠΕΤΤΑΣ Χ.
4ος Όμιλος Κ14 - Ποθητάκης Ιωάννης
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥΑγ. ΙωάννηΚυριακή29/01/2315:00ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ Ι.

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.