enartaki
dirfyswater

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

Πρόγραμμα αγώνων Πρωταθλήματος Υποδομών Κ-14, 30/11/2022 08:44
 Σας ενημερώνουμε για το παρακάτω πρόγραμμα Πρωταθλήματος Υποδομών κατηγορίας Κ-14 .     1ος Όμιλος Κ14 - Ποθητάκης Ιωάννης  (2η αγωνιστική)               Αγώνας       Γήπεδο       Ημέρα       Ημ/νία       Ώρα                   35.       ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - Ο.Π.Α.       Νέου Πύργου       Σάββατο       03/12/22  ... περισσότερα...
Αλλαγές σε αγώνες Πρωταθλήματος 3-4/12/2022, 30/11/2022 07:23
 Σας γνωρίζουμε τις παρακάτω αλλαγές σε αγώνες Πρωταθλήματος:        ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ              ΩΡΑ              ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                 ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ                   ΓΗΠΕΔΟ     ΚΥΡΙΑΚΗ     4/12/2022     15:00     ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ     ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ     ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ         ΚΥΡΙΑΚ... περισσότερα...
Δελτίο Τύπου-Επιτυχής διεξαγωγή εκπαιδευτικού μαθήματος Διαιτησίας , 29/11/2022 10:09
 Την Δευτέρα 28/11/2022 πραγματοποιήθηκε στην Αίθουσα Διοικητικού Συμβουλίου της Περιφερειακής Ενότητας Νομού Ευβοίας  , με μεγάλη επιτυχία ,εκπαιδευτική ημερίδα για θέματα Διαιτησίας από το μέλος της Κ.Ε.Δ. , κ. Μάνταλο Σταύρο ,υπεύθυνο εκπαίδευσης και ανάπτυξης.   Στο εκπαιδευτικό μάθημα παρευρέθηκε ο Πρό... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣΝέας ΛαμψάκουΣάββατο26/11/2215:00ΤΣΑΚΟΣ Γ., ΚΟΥΚΟΥΡΑ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Χ.1-0
2.ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑμαρύνθουΣάββατο26/11/2215:00ΓΚΑΤΣΟΣ Κ., ΠΡΙΟΝΑΣ Δ., ΙΩΑΝΝΟΥ Α.4-1
3.ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥΔημ. Στ. ΨαχνώνΣάββατο26/11/2215:00ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ., ΔΕΛΧΑΣ Π.0-2
4.ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥΔύστουΚυριακή27/11/2215:00ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ., ΣΕΡΡΑΣ Π.5-1
5.ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣΑυλωναρίου "Ν.Κούκης"Κυριακή27/11/2215:00ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΗΣ Γ.0-3
6.ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥΔροσιάςΚυριακή27/11/2215:00ΤΣΑΚΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Χ., ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α.1-0
7.ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ ΑιδηψούΚυριακή27/11/2215:00ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΔΑΛΛΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΥ Ν.5-0
8.ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ - ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΛουκισίωνΚυριακή27/11/2215:00ΓΚΑΤΣΟΣ Κ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Ι., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Α.1-1
Β1 Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΟΣΠάλιουραΣάββατο26/11/2215:00ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ., ΙΩΑΝΝΟΥ Ι.3-0
10.ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣΤριάδαςΣάββατο26/11/2215:00ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ., ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α., ΡΟΥΜΠΗΣ Σ.3-1
11.ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ - ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΠηλίουΚυριακή27/11/2215:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.5-0
12.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣΓουβώνΚυριακή27/11/2215:00ΣΙΑΠΛΙΑΟΥΡΑΣ Χ., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΠΑΥΛΑΤΟΣ Δ.0-6
13.ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ 2014ΠολιτικώνΚυριακή27/11/2215:00ΚΟΥΚΟΥΡΑ Χ., ΓΙΔΑΡΗ Δ., ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ Α.1-4
14.ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣΚηρίνθουΚυριακή27/11/2215:00ΠΟΓΚΑΣ Μ., ΡΟΥΜΠΗΣ Σ., ΑΚΡΙΩΤΗΣ Ν.2-1
Β2 Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ - ΣΚΥΡΟΥ ΑΟΑγ. ΛουκάΣάββατο26/11/2213:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΡΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.0-1
16.ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ - ΖΑΡΗΤΡΑΔύστουΣάββατο26/11/2215:00ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΔΑΛΛΑΣ Κ., ΑΚΡΙΩΤΗΣ Ν.1-1
17.ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ - ΜΙΑΟΥΛΗΣΚαλοχωρίου/ΠαντειχίουΣάββατο26/11/2215:00ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Ι., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Α.1-3
18.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ - ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΠάρκο ΛαούΣάββατο26/11/2215:00ΝΤΟΥΡΑΣ Ε., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Ι., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ε.0-2
19.ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ.ΚαρύστουΚυριακή27/11/2215:00ΝΤΟΥΡΑΣ Ε., ΔΕΛΧΑΣ Π., ΤΣΑΛΛΑ Η.6-1
20.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΜονοδρίου Κυριακή27/11/2215:00ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ε.0-6
Γ1 Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ - ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝΣκεπαστήςΚυριακή27/11/2211:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-0
22.Ο.Π.Α. - ΛΙΧΑΣ ΠΑΟΑιδηψούΚυριακή27/11/2211:00ΔΑΛΛΑΣ Κ., ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΥ Ν.2-1
23.ΑΣ ΑΓΔΙΝΩΝ - ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝΓουβώνΚυριακή27/11/2211:00ΣΙΑΠΛΙΑΟΥΡΑΣ Χ., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΠΑΥΛΑΤΟΣ Δ.0-1
Γ2 Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΜΕΣΣΑΠΟΣ ΑΠΣ ΜΕΣΣΑΠΙ - ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣΚαστέλλαςΚυριακή27/11/2211:00ΡΟΥΜΠΗΣ Σ., ΠΟΓΚΑΣ Μ., ΑΚΡΙΩΤΗΣ Ν.0-3 α.α.
25.ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ - ΚΑΝΗΘΟΣ ΠΑΟΒατώνταΚυριακή27/11/2211:00ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΥΡΑ Χ., ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ Σ.0-0
26.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 - ΑΣ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣΜακρυκάπαςΚυριακή27/11/2215:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ., ΓΑΒΑΘΟΓΛΟΥ Α.1-6
27.ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟ - ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣταυρούΚυριακή27/11/2215:00ΔΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΚΑΒΑΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν.4-2
Γ3 Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣΑφρατίουΣάββατο26/11/2215:00ΠΟΓΚΑΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Β., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.1-0
29.ΑΣ ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ"Αλεξάνδρου"Σάββατο26/11/2215:15ΣΙΑΠΛΙΑΟΥΡΑΣ Χ., ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ Σ., ΔΟΥΚΑΣ Κ.4-0
30.ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣΠάρκο ΛαούΚυριακή27/11/2211:00ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΗΣ Γ.2-1
31.ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΑΟ - ΟΛΥΜΠ Σ.Φ. ΧΑΛΚΙΔΑΣΠάρκο ΛαούΚυριακή27/11/2215:00ΚΑΡΡΑΣ Ε., ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ Σ., ΓΚΡΙΖΑΣ Δ.3-0
Γ4 Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΚΡΙΕΖΩΝ ΑΟ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ ΑΠΟΣΤΟΛΚριεζώνΚυριακή27/11/2211:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ., ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ., ΣΕΡΡΑΣ Π.1-1
33.ΑΟ Ν. ΣΤΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣτύρων Ηλίας ΜαυρομιχάληςΚυριακή27/11/2211:00ΔΕΛΧΑΣ Π., ΝΤΟΥΡΑΣ Ε., ΤΣΑΛΛΑ Η.3-0
34.ΚΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΕΜονοδρίου Κυριακή27/11/2211:00ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι., ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ε.1-0
Β Φάση Κυπέλλου: Δαριβέρης Σπύρος
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ - ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ (Πρώτος 6ου - Δεύτερος 7ου)ΜακρυκάπαςΤετάρτη30/11/2214:30ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Α., ΣΕΡΡΑΣ Π., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ.
36.ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ (Πρώτος 9ου - Δεύτερος 8ου)Βούρκου-Δ.ΣκούραΤετάρτη30/11/2215:00ΓΚΑΤΣΟΣ Κ., ΠΡΙΟΝΑΣ Δ., ΙΩΑΝΝΟΥ Α.
2ος Όμιλος Κ12 - Γεραμάνης Νικόλαος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ - ΑΠ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 2003ΒατώνταΣάββατο26/11/2211:00ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ.14-1
38.ΑΠΣ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΚΑΜΑΡΕΣΔροσιάςΣάββατο26/11/2211:00ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ.8-0
3ος Όμιλος Κ12 - Γεραμάνης Νικόλαος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
39.ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ.Πάρκο ΛαούΣάββατο26/11/2210:30ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α.0-2
40.ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΒΣχολής ΑΕ ΛηλαντίουΚυριακή27/11/2211:00ΚΑΡΡΑΣ Ε.2-2
4ος Όμιλος Κ12 - Γεραμάνης Νικόλαος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
41.ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΕΡΕΤΡΙΑΣ - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥΕρετρίας(Β)Σάββατο26/11/2211:30ΙΩΑΝΝΟΥ Α.4-6
42.ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - Π.Α. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΞΗΡΟΠΟΛΗΠάρκο ΛαούΣάββατο26/11/2212:00
5ος Όμιλος Κ12 - Γεραμάνης Νικόλαος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΙΟΛΟΣΓυμνάσιο ΚύμηςΣάββατο26/11/2211:30ΝΤΟΥΡΑΣ Ε.1-7
44.ΑΟ Ν. ΣΤΥΡΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣΣτύρων Ηλίας ΜαυρομιχάληςΣάββατο26/11/2211:30ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι.0-9
45.ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ-ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ - ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥΒρύσηςΚυριακή27/11/2211:30, ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ Ι.
3ος Όμιλος Κ16 - Καραμουζάς Ιωάννης
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
46.ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΞΗΡΟΠΟΛΗΣ/ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥΔροσιάςΣάββατο26/11/2215:30ΚΑΡΡΑΣ Ε., ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ Σ.2-2
4ος Όμιλος Κ16 - Καραμουζάς Ιωάννης
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
47.ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ-ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥΒρύσηςΣάββατο26/11/2211:00ΔΑΛΛΑΣ Κ., ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΑΚΡΙΩΤΗΣ Ν.1-4

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ - ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣΕρέτριαςΣάββατο03/12/2215:00
2.ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣΚριεζώνΣάββατο03/12/2215:00
3.ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ Δημ. Στ. ΨαχνώνΣάββατο03/12/2215:00
4.ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥΑρτάκης "Ν.Κίλιμπας"Κυριακή04/12/2215:00
5.ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥΚαρύστουΚυριακή04/12/2215:00
6.ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ "Αλεξάνδρου"Κυριακή04/12/2215:00
7.ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ - ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑ ΜακρυκάπαςΚυριακή04/12/2215:00
8.ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣταυρούΚυριακή04/12/2215:00
Β1 Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ 2014 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝΑρτεμησίουΣάββατο03/12/2215:00
10.ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ Τσαλίκη-ΠαπίλαΣάββατο03/12/2215:00
11.ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥΚαστέλλαςΚυριακή04/12/2215:00
12.ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥΠισσώναΚυριακή04/12/2215:00
13.ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣΝέου ΠύργουΚυριακή04/12/2215:00
14.ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΤριάδαςΚυριακή04/12/2215:00
Β2 Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΓυμνούΣάββατο03/12/2215:00
16.ΜΙΑΟΥΛΗΣ - ΖΑΡΗΤΡΑΑφρατίουΚυριακή04/12/2215:00
17.ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣΒούρκου-Δ.ΣκούραΚυριακή04/12/2215:00
18.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣΜονοδρίου Κυριακή04/12/2215:00
19.ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥΝέας ΛαμψάκουΚυριακή04/12/2215:15
Γ1 Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ - ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015ΚεχριώνΚυριακή04/12/2210:45
21.ΛΙΧΑΣ ΠΑΟ - ΑΣ ΑΓΔΙΝΩΝΑιδηψούΚυριακή04/12/2211:00
22.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ - Ο.Π.Α.ΣκεπαστήςΚυριακή04/12/2211:00
Γ2 Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΕΡΑΠΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣΕνωσιακόΚυριακή04/12/2211:00
24.ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛΙΟΥΡΑ - ΜΕΣΣΑΠΟΣ ΑΠΣ ΜΕΣΣΑΠΙΠάλιουραΚυριακή04/12/2211:00
25.ΚΑΝΗΘΟΣ ΠΑΟ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021Βούρκου-Δ.ΣκούραΚυριακή04/12/2211:00
26.ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟ - ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟΚαστέλλαςΚυριακή04/12/2211:00
Γ3 Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ - ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥΠαραλίας ΑυλίδαςΚυριακή04/12/2211:00
28.ΟΛΥΜΠ Σ.Φ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥΠάρκο ΛαούΚυριακή04/12/2211:00
29.ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ - ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑγ. ΝικολάουΚυριακή04/12/2211:00
30.ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΑΟ - ΑΣ ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΠάρκο ΛαούΚυριακή04/12/2215:00
Γ4 Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ-ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ - ΚΡΙΕΖΩΝ ΑΟΒρύσηςΣάββατο03/12/2215:00
32.ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΕ - ΑΡΗΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΑυλωναρίου "Ν.Κούκης"Κυριακή04/12/2211:00
33.ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ ΑΠΟΣΤΟΛ - ΚΥΜΗΣ ΑΟΚριεζώνΚυριακή04/12/2211:00
Β Φάση Κυπέλλου: Δαριβέρης Σπύρος
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. - ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ (Πρώτος 8ου - Δεύτερος 10ου)ΔροσιάςΣάββατο03/12/2214:30
1ος Όμιλος Κ14 - Ποθητάκης Ιωάννης
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - Ο.Π.Α.Νέου ΠύργουΣάββατο03/12/2211:00
36.ΑΝΑΓ.ΜΑΝΟΥΔΙΟΥ/ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ - ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ/ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣΜαντουδίουΣάββατο03/12/2211:00
2ος Όμιλος Κ14 - Ποθητάκης Ιωάννης
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021ΔροσιάςΣάββατο03/12/2211:00
38.ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟΠάρκο ΛαούΣάββατο03/12/2212:30
39.ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ/ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΠάρκο ΛαούΣάββατο03/12/2215:00
3ος Όμιλος Κ14 - Ποθητάκης Ιωάννης
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Β - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΕΡΕΤΡΙΑΣΠάρκο ΛαούΣάββατο03/12/2210:30
41.ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥΑφρατίουΣάββατο03/12/2211:00
42.ΞΗΡΟΠΟΛΗΣ/ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΑγ. ΝικολάουΚυριακή04/12/2213:00
4ος Όμιλος Κ14 - Ποθητάκης Ιωάννης
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΙΟΛΟΣΓυμνούΣάββατο03/12/2211:00
44.ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ - ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥΑγ. ΛουκάΣάββατο03/12/2211:00
45.ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ - ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣΚαρύστουΣάββατο03/12/2211:00

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.