Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αναβολή αγώνων Πρωταθλήματος Υπόδομής., 25/4/2024 14:52
Σας ενημερώνουμε για την παρακάτω αναβολή αγώνων Πρωταθλήματος Υποδομής Κ-12 «Τσάλας Στέλιος» και Κ-14 «Μαζαρακίδη Βασιλική» : Γ Φάση Κ-12 «Τσάλας Στέλιος» ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΕ ΤΑΜΥΝΑΙ 28/04/2024 Π... περισσότερα...
Σας ενημερώνουμε για την παρακάτω αναβολή αγώνων Πρωταθλήματος Υποδομής Κ-12 «Τσάλας Στέλιος» και Κ-14 «Μαζαρακίδη Βασιλική» : Γ Φάση Κ-12 «Τσάλας Στέλιος» ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΕ ΤΑΜΥΝΑΙ 28/04/2024 Π... περισσότερα...
Δεξίωση-Συνέντευξη τύπου για τον τελικό αγώνα Κυπέλλου Ερασιτεχνών ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 2023-2024 , 24/4/2024 17:05
Σας γνωρίζουμε ότι την Παρασκευή 26/04/2024 και ώρα 20:00 στο εστιατόριo-ταβέρνα «Κλιματαριά» στην παραλία Νέας Αρτάκης θα διεξαχθεί η διεξίωση-συνέντευξη τύπου των δύο φιναλίστ του Τελικού Αγώνα Κυπέλλου Ερασιτεχνών Ε.Π.Σ.Ευβοίας «Χρήστος Φεφέκος» 2023-2024 : Α.Ο.Ν ΑΡΤΑΚΗΣ VS Α.Ο ΑΙΔΗΨΟΥ ... περισσότερα...
Σας γνωρίζουμε ότι την Παρασκευή 26/04/2024 και ώρα 20:00 στο εστιατόριo-ταβέρνα «Κλιματαριά» στην παραλία Νέας Αρτάκης θα διεξαχθεί η διεξίωση-συνέντευξη τύπου των δύο φιναλίστ του Τελικού Αγώνα Κυπέλλου Ερασιτεχνών Ε.Π.Σ.Ευβοίας «Χρήστος Φεφέκος» 2023-2024 : Α.Ο.Ν ΑΡΤΑΚΗΣ VS Α.Ο ΑΙΔΗΨΟΥ ... περισσότερα...
Αλλαγές αγώνων Β κατηγορίας (Ενημερωμένο) , 24/4/2024 13:40
Σας ενημερώνουμε για τις παρακάτω αλλαγές αγώνων Πρωταθλήματος Β κατηγορίας Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 1ος Όμιλος (26η Αγωνιστική) ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝOΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 28/4/2024 ΠΗΛΙΟΥ 17:00 ... περισσότερα...
Σας ενημερώνουμε για τις παρακάτω αλλαγές αγώνων Πρωταθλήματος Β κατηγορίας Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 1ος Όμιλος (26η Αγωνιστική) ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝOΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 28/4/2024 ΠΗΛΙΟΥ 17:00 ... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Γ΄Φάση Κ-12 - Τσάλας Στέλιος (1η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΠΣ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. | Καλαμακίδη | Πέμπτη | 25/04/24 | 17:00 | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ε., ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ Κ. | 2-2 (πεν: 1-4) |
Κ16 2ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
2. | ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ Β | Πάρκο Λαού | Παρασκευή | 26/04/24 | 18:00 | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ., ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ Κ. | |
Κ16 3ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
3. | ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ|ΠΑΟΚ ΚΑΝΗΘΟΥ - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ|ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ | Καλαμακίδη | Τρίτη | 23/04/24 | 18:00 | ΠΟΓΚΑΣ Μ., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ε., ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ Κ. | |
4. | ΑΕΧ|ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ - ΚΑΝΗΘΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 00:00 | |||
5. | ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. - ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ | Δροσιάς | Τετάρτη | 24/04/24 | 19:00 | ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΟΥ Μ., ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ Κ. |
Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | Σάββατο | 27/04/24 | 00:00 | |||
2. | ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ 2014 - ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015 | Αρτεμησίου | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ε., ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ Κ. | |
3. | ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | Παραλίας Αυλίδας | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 | ΚΟΥΚΟΥΡΑ Χ., ΡΟΥΜΠΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. | |
4. | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ | Καστέλλας | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ΚΗΡΥΚΟΣ Ι., ΝΕΓΡΗΣ Α., ΔΟΥΚΑΣ Κ. | |
5. | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ | Τσαλίκη-Παπίλα | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΡΙΟΝΑΣ Δ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Ι. | |
6. | ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | Πηλίου | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ΔΑΛΛΑΣ Κ., ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | |
7. | ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΟΣ - ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ | Πισσώνα | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ., ΣΕΡΡΑΣ Π., ΠΑΠΠΑΣ Α. | |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (26η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ - ΑΟ Ν. ΣΤΥΡΩΝ | Σάββατο | 27/04/24 | 00:00 | |||
9. | ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ | Κριεζών | Σάββατο | 27/04/24 | 13:00 | ΠΟΓΚΑΣ Μ., ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ Σ., ΑΚΡΙΩΤΗΣ Ν. | |
10. | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ - ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | Δύστου | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ., ΔΑΛΛΑΣ Κ., ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ Ι. | |
11. | ΜΙΑΟΥΛΗΣ - ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | Βασιλικού | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Α., ΤΖΟΤΖΟΛΗΣ Κ., ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ Α. | |
12. | ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ | Γυμνού | Κυριακή | 28/04/24 | 12:00 | ΣΙΑΠΛΙΑΟΥΡΑΣ Χ., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ε., ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ Σ. | |
13. | ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | Καλαμακίδη | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ Κ., ΓΙΔΑΡΗ Δ., ΡΟΥΣΣΗΣ Γ. | |
14. | ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | Δροσιάς | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ΝΤΟΥΡΑΣ Ε., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. | |
Κυπέλλου Ερασιτεχνών "Χρήστος Φεφέκος"-Τελική Φάση (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
15. | ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | Δημ. Στ. Χαλκίδας | Σάββατο | 27/04/24 | 18:00 | ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι., ΣΕΡΡΑΣ Π. 4oς: ΣΙΑΠΛΙΑΟΥΡΑΣ Χ. | |
K-10 1ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος (5η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015 | Αιδηψού | Σάββατο | 27/04/24 | 10:00 | ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α. | |
17. | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | Αιδηψού | Σάββατο | 27/04/24 | 11:30 | ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α. | |
K-10 2ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος (5η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
18. | ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ - ΑΠ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ | Πηλίου | Σάββατο | 27/04/24 | 10:30 | ΤΖΟΤΖΟΛΗΣ Κ. | |
19. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | Δημ. Στ. Ψαχνών | Σάββατο | 27/04/24 | 11:30 | ΡΟΥΜΠΗΣ Σ. | |
K-10 3ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος (6η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
20. | ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. | Δροσιάς | Σάββατο | 27/04/24 | 10:00 | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β. | |
21. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 Β - ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ | Δημ. Στ. Ψαχνών | Δευτέρα | 29/04/24 | 11:00 | ||
K-10 4ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος (6η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
22. | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Βούρκου-Δ.Σκούρα | Σάββατο | 27/04/24 | 10:30 | ΔΑΛΛΑΣ Κ. | |
23. | ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ Β - ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ Β | Δροσιάς | Σάββατο | 27/04/24 | 11:30 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ Κ. | |
24. | ΑΠΣ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΠΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΥΛΙΔΑΣ | Καλαμακίδη | Τετάρτη | 01/05/24 | 17:00 | ||
K-10 5ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος (6η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
25. | ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | Βασιλικού | Σάββατο | 27/04/24 | 13:00 | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β. | |
26. | ΑΕ ΤΑΜΥΝΑΙ 2023 Β - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΕΡΕΤΡΙΑΣ | Αγ. Ιωάννη | Κυριακή | 28/04/24 | 10:30 | ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ Ι. | |
K-10 6ος Όμιλος Γκαλιούρας Δημήτριος (5η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
27. | ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΑΜΥΝΑΙ 2023 | Αυλωναρίου "Ν.Κούκης" | Σάββατο | 27/04/24 | 11:00 | ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ Ι. | |
28. | ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ - ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ-ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ | Γυμνάσιο Κύμης | Σάββατο | 27/04/24 | 11:00 | ΝΤΟΥΡΑΣ Ε. | |
Γ΄Φάση Κ-12 - Τσάλας Στέλιος (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
29. | ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ-ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ - ΑΟ ΑΥΛΙΔΑ | Βρύσης | Κυριακή | 28/04/24 | 11:30 | ΝΤΟΥΡΑΣ Ε., ΓΙΔΑΡΗ Δ., ΡΟΥΣΣΗΣ Γ. | |
30. | ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΑΜΥΝΑΙ 2023 | Πάρκο Λαού | Κυριακή | 28/04/24 | 11:30 | ||
31. | ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 | Βατώντα | Κυριακή | 28/04/24 | 11:30 | ΡΟΥΜΠΗΣ Σ., ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. | |
Γ΄Φάση Κ-14 Μαζαρακίδη Βασιλική (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
32. | ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | Καλαμακίδη | Σάββατο | 27/04/24 | 10:30 | ||
33. | ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΕΡΕΤΡΙΑΣ | Βατώντα | Σάββατο | 27/04/24 | 11:00 | ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Α., ΓΙΔΑΡΗ Δ., ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ Α. | |
34. | ΑΠ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. | Δημ. Στ. Ψαχνών | Κυριακή | 28/04/24 | 10:30 | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΝΕΓΡΗΣ Α., ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ Κ. | |
35. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 - Π.Α. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΞΗΡΟΠΟΛΗ | Δημ. Στ. Ψαχνών | Κυριακή | 28/04/24 | 14:00 | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΝΕΓΡΗΣ Α., ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ Κ. | |
Κ16 1ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
36. | ΙΣΤΙΑΙΑΣ|ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ|ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛ. - ΑΠ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ | Αρτεμησίου | Σάββατο | 27/04/24 | 14:00 | ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ε., ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ Κ. | |
Κ16 2ος Όμιλος - Εμμανουηλίδης Μιχάλης (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
37. | ΠΑΒ ΞΗΡΟΠΟΛΗΣ|ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ|ΠΓΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | Αγ. Νικολάου | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. |
Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.