dirfyswater
enartaki

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

Αναβολή αγώνα Πρωταθλήματος Β΄Κατηγορίας , 08/12/2022 13:27
 Σας ενημερώνουμε ότι ο αγώνας Πρωταθλήματος Β΄ κατηγορίας ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ-ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ αναβάλλεται λόγω της ετήσιας συντήρησης του πλοίου ΄Αχιλλέας ΄ που μεταφέρει με δρομολόγια Κύμη-Σκύρος και θα ορισθεί με νεότερο έγγραφο.... περισσότερα...
Τράπεζα Αίματος ΄Γιάννης Αγριόδημος ΄ - 4η Αιμοδοσία, 07/12/2022 10:36
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ ΑΙΜΟΔΟΤΩΝ   ' ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΡΙΟΔΗΜΟΣ '    4η ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ    ΠΡΟΣ         Ποδοσφαιριστές , Προπονητές , Προέδρους και Μέλη των Δ.Σ. των Σωματείων ΔΗΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ - ΔΙΣΡΦΥΩΝ ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ - ΕΡΕΤΡΙΑΣ- ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ .       Η προσπάθεια του συλλόγου για Εθελοντική Αιμοδοσία , με αρωγούς πάντ... περισσότερα...
Πρόγραμμα αγώνων Πρωταθλήματος Υποδομών Κ-16 και Κ-12 , 07/12/2022 08:48
 Σας ενημερώνουμε για το παρακάτω πρόγραμμα αγώνων Πρωταθλήματος Υποδομών Κ-12 ΄Γεραμάνης Νικόλαος ΄  και Κ-16 ΄Καραμουζάς Ιωάννης ΄ :     3ος Όμιλος Κ12 - Γεραμάνης Νικόλαος  (2η αγωνιστική)            Αγώνας     Γήπεδο     Ημέρα     Ημ/νία     Ώρα                 1.       ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 Β - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥΑρτάκης "Ν.Κίλιμπας"Κυριακή04/12/2215:00ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ., ΠΡΙΟΝΑΣ Δ., ΙΩΑΝΝΟΥ Α.5-0
2.ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥΚαρύστουΚυριακή04/12/2215:00ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Α., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ε., ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ Ι.1-0
3.ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ "Αλεξάνδρου"Κυριακή04/12/2215:00ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ., ΣΠΑΝΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΗΣ Γ.0-3
4.ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ - ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑ ΜακρυκάπαςΚυριακή04/12/2215:00ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Χ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Ι.0-1
5.ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣταυρούΚυριακή04/12/2215:00ΠΟΓΚΑΣ Μ., ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ., ΓΙΔΑΡΗ Δ.0-2
Β1 Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥΚαστέλλαςΚυριακή04/12/2215:00ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΑΚΡΙΩΤΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΥ Ν.0-2
7.ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥΠισσώναΚυριακή04/12/2215:00ΝΤΟΥΡΑΣ Ε., ΣΕΡΡΑΣ Π., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.4-2
8.ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣΝέου ΠύργουΚυριακή04/12/2215:00ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ.0-3
9.ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΤριάδαςΚυριακή04/12/2215:00ΚΟΥΚΟΥΡΑ Χ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Α., ΝΕΓΡΗΣ Α.4-0
Β2 Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΜΙΑΟΥΛΗΣ - ΖΑΡΗΤΡΑΑφρατίουΚυριακή04/12/2215:00ΣΙΑΠΛΙΑΟΥΡΑΣ Χ., ΔΟΥΚΑΣ Κ., ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ Ε.2-2
11.ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣΒούρκου-Δ.ΣκούραΚυριακή04/12/2215:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ., ΔΑΛΛΑΣ Κ., ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ Σ.6-0
12.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣΜονοδρίου Κυριακή04/12/2215:00ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι., ΚΟΤΤΑΡΑ Ε.1-2
13.ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥΝέας ΛαμψάκουΚυριακή04/12/2215:15ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ., ΔΕΛΧΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Α.0-3
Γ1 Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ - ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015ΚεχριώνΚυριακή04/12/2210:45ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ Β., ΑΚΡΙΩΤΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΥ Ν.0-2
15.ΛΙΧΑΣ ΠΑΟ - ΑΣ ΑΓΔΙΝΩΝΑιδηψούΚυριακή04/12/2211:00ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ.0-1
16.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ - Ο.Π.Α.ΣκεπαστήςΚυριακή04/12/2211:00ΠΟΓΚΑΣ Μ., ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ., ΓΙΔΑΡΗ Δ.1-2
Γ2 Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΕΡΑΠΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣΕνωσιακόΚυριακή04/12/2211:00ΚΟΥΚΟΥΡΑ Χ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Α., ΔΟΥΚΑΣ Κ.4-2
18.ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛΙΟΥΡΑ - ΜΕΣΣΑΠΟΣ ΑΠΣ ΜΕΣΣΑΠΙΠάλιουραΚυριακή04/12/2211:00ΔΑΛΛΑΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ., ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ Σ.Αναβλήθηκε
19.ΚΑΝΗΘΟΣ ΠΑΟ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021Βούρκου-Δ.ΣκούραΚυριακή04/12/2211:00ΚΑΡΡΑΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.5-0
20.ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟ - ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟΚαστέλλαςΚυριακή04/12/2211:00
Γ3 Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ - ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥΠαραλίας ΑυλίδαςΚυριακή04/12/2211:00ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ., ΠΡΙΟΝΑΣ Δ., ΙΩΑΝΝΟΥ Α.7-1
22.ΟΛΥΜΠ Σ.Φ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥΠάρκο ΛαούΚυριακή04/12/2211:00ΣΠΑΝΟΣ Ι., ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΗΣ Γ.1-2
23.ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ - ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑγ. ΝικολάουΚυριακή04/12/2211:00ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ., ΔΕΛΧΑΣ Π., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.1-1
24.ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΑΟ - ΑΣ ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΠάρκο ΛαούΚυριακή04/12/2215:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Ι., ΚΑΡΡΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
Γ4 Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΕ - ΑΡΗΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΑυλωναρίου "Ν.Κούκης"Κυριακή04/12/2211:00ΚΟΤΤΑΡΑ Ε., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι.5-1
26.ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ ΑΠΟΣΤΟΛ - ΚΥΜΗΣ ΑΟΚριεζώνΚυριακή04/12/2211:00ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Α., ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ε., ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ Ι.2-3
Β Φάση Κυπέλλου: Δαριβέρης Σπύρος
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ (Πρώτος 7ου - Δεύτερος 5ου)Αρτάκης "Ν.Κίλιμπας"Τετάρτη07/12/2215:30
3ος Όμιλος Κ14 - Ποθητάκης Ιωάννης
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΞΗΡΟΠΟΛΗΣ/ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΑγ. ΝικολάουΚυριακή04/12/2213:00ΔΕΛΧΑΣ Π.8-0

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ - ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣΕρέτριαςΣάββατο10/12/2215:00
2.ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥΔύστουΣάββατο10/12/2215:00
3.ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ - ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ Νέας ΛαμψάκουΣάββατο10/12/2215:00
4.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ ΜαντουδίουΚυριακή11/12/2215:00
5.ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥΑυλωναρίου "Ν.Κούκης"Κυριακή11/12/2215:00
6.ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑ - ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΔροσιάςΚυριακή11/12/2215:00
7.ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝΑιδηψούΚυριακή11/12/2215:00
8.ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ - ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣΛουκισίωνΚυριακή11/12/2215:00
8η αγωνιστική
9.ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ Δημ. Στ. ΨαχνώνΤετάρτη14/12/2217:00
Β1 Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΟΣΠροκοπίου "Η.Κουτσουφλάκης"Σάββατο10/12/2215:00
11.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣΓουβώνΣάββατο10/12/2215:00
12.ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΙστιαίαςΚυριακή11/12/2215:00
13.ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣΠηλίουΚυριακή11/12/2215:00
14.ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ - ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣΠάλιουραΚυριακή11/12/2215:00
15.ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣΚηρίνθουΚυριακή11/12/2215:00
Β2 Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΖΑΡΗΤΡΑ - ΣΚΥΡΟΥ ΑΟΖαράκωνΣάββατο10/12/2213:00
17.ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΜΙΑΟΥΛΗΣΓυμνούΣάββατο10/12/2215:00
18.ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚαλοχωρίου/ΠαντειχίουΣάββατο10/12/2215:00
19.ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥΑγ. ΛουκάΣάββατο10/12/2215:00
20.ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ.ΔύστουΚυριακή11/12/2215:00
21.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ - ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥΠάρκο ΛαούΚυριακή11/12/2215:00
Γ1 Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΑΣ ΑΓΔΙΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣΓουβώνΚυριακή11/12/2211:00
23.ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015 - ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝΙστιαίαςΚυριακή11/12/2211:00
24.ΛΙΧΑΣ ΠΑΟ - ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝΑιδηψούΚυριακή11/12/2211:00
Γ2 Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΜΕΣΣΑΠΟΣ ΑΠΣ ΜΕΣΣΑΠΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΚαστέλλαςΚυριακή11/12/2211:00
26.ΕΡΑΠΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛΙΟΥΡΑΒούρκου-Δ.ΣκούραΚυριακή11/12/2211:00
27.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 - ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟΜακρυκάπαςΚυριακή11/12/2211:30
28.ΑΣ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣΤσαλίκη-ΠαπίλαΚυριακή11/12/2215:00
Γ3 Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΣ ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΠάρκο ΛαούΣάββατο10/12/2215:00
30.ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣΠάρκο ΛαούΚυριακή11/12/2211:00
31.ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΟΛΥΜΠ Σ.Φ. ΧΑΛΚΙΔΑΣΑγ. ΝικολάουΚυριακή11/12/2211:00
32.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΑΟΑφρατίουΚυριακή11/12/2215:00
Γ4 Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΑΟ Ν. ΣΤΥΡΩΝ - ΚΡΙΕΖΩΝ ΑΟΣτύρων Ηλίας ΜαυρομιχάληςΣάββατο10/12/2215:00
34.ΚΥΜΗΣ ΑΟ - ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ-ΠΕΡΙΧΩΡΩΝΜονοδρίου Κυριακή11/12/2211:00
35.ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ ΑΠΟΣΤΟΛ - ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΕΚριεζώνΚυριακή11/12/2211:00
2ος Όμιλος Κ12 - Γεραμάνης Νικόλαος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 - ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟΜακρυκάπαςΣάββατο10/12/2211:00
37.ΑΠ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 2003 - ΑΠΣ ΤΙΓΡΕΙΣΒατώνταΣάββατο10/12/2211:00
3ος Όμιλος Κ12 - Γεραμάνης Νικόλαος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ Β - ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΣχολής ΑΕ ΛηλαντίουΣάββατο10/12/2210:00
39.ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΣ ΑΘΛ ΑΚ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΠάρκο ΛαούΣάββατο10/12/2211:00
40.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ 2021 Β - ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ.ΜακρυκάπαςΚυριακή11/12/2210:00
4ος Όμιλος Κ12 - Γεραμάνης Νικόλαος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
41.ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΕΡΕΤΡΙΑΣΑφρατίουΣάββατο10/12/2211:00
42.ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΣχολής ΑΕ ΛηλαντίουΣάββατο10/12/2211:45
5ος Όμιλος Κ12 - Γεραμάνης Νικόλαος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣΑγ. ΙωάννηΣάββατο10/12/2211:00
44.ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ - ΑΙΟΛΟΣΑγ. ΛουκάΣάββατο10/12/2211:00
1ος Όμιλος Κ14 - Ποθητάκης Ιωάννης
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
45.ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ/ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣΙστιαίαςΣάββατο10/12/2211:00
2η αγωνιστική
46.ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - Ο.Π.Α.Νέου ΠύργουΚυριακή11/12/2210:30
2ος Όμιλος Κ16 - Καραμουζάς Ιωάννης
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
47.ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣΠάρκο ΛαούΤετάρτη14/12/2215:30
48.ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. - ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟΔροσιάςΤετάρτη14/12/2215:30
4ος Όμιλος Κ16 - Καραμουζάς Ιωάννης
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
49.ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ - ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ-ΠΕΡΙΧΩΡΩΝΑγ. ΝικολάουΣάββατο10/12/2213:00
50.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥΕρέτριαςΚυριακή11/12/2215:00

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.